Branky: 32. Došlý, 82. Zajíček – 86. Šplíchal.
ŽK: Fedak, Zajíček – Praveček, Brabec, Schindler.
Rozhodčí: J. Beneš – A. Beneš, Hessová
Diváci: 287.
TJ Jiskra Domažlice: Cherepko – Teršl, Mužík (90. Vávra), Rychnovský, Došlý (76. Aubrecht), Fillo (76. Fedak), Dvořák, Jedlička (55. Zajíček), Svoboda, Čihák, Procházka.
FC Táborsko B: Matoušek – Šplíchal, Brabec, Kopřiva, Schindler, Schramhauser, Špaček, Novák (61. Kubovský), Nešický, Praveček (61. Drchal), Koulousias (34. Vysušil).
Dlouhá série zápasů bez prohry v podání béčka Táborska je u konce. Tým trenéra Lukáše Zemana v páteční předehrávce 26. kola ČFL prohrál na hřišti druhých Domažlic těsně 1:2. Za Jihočechy, kteří hráli téměř hodinu bez vyloučeného Kopřivy, vstřelil jedinou branku zápasu Jiří Šplíchal.

Jako první se do velké šance dostali hostující fotbalisté, když hned v 6. minutě hry se na malém vápně zjevil ve velké šanci Brabec, avšak gólmana Cherepka překonat nedokázal. Za dalších deset minut si Šplíchal narazil balon s Nešickým a jeho následnou povedenou ránu bravurním zákrokem zneškodnil domácí gólman.

Domácí se hned ze své první šance dostali ve 32. minutě do vedení. Petr Došlý na hraně pravidel vyhrál uvnitř vápna Táborska souboj s posledním obráncem a následně podél brankáře Matouška přesně zamířil – 1:0. Hned vzápětí přišla pro Táborsko další rána. Hned po rozehrávce se totiž nechal vyloučit Jakub Kopřiva a hosté tak museli pokračovat jen v deseti.

Po změně stran se samozřejmě domácím hrálo lépe a druhý gól mohl v 67. minutě po centru do vápna hlavou vstřelit Martin Fillo. V gólové pozici ale zamířil jen nad bránu. Druhý gól v zápase domácí ale přeci jen vstřelili. V probíhající 82. minutě si za obranu zaběhl Jan Zajíček a sám před Matouškem nezaváhal. Fotbalisté Táborska čtyři minuty před koncem snížili, když se ve vápně dostal balon k Jiřímu Šplíchalovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Na více ale hosté již neměli čas a utkání tak skončilo výhrou Domažlic 2:1.