Branky: 17. Osmančík, 23. Tusjak, 74. Nešický, 90. Drchal.
Rozhodčí: Vojtěch – Vít, Arnošt.
Diváci: 255.
FC Táborsko B: Kerl – Šplíchal, Brabec, Schindler, Tusjak, Schramhauser, Kopáček (79. Drchal), Osmančík (79. Špaček), Nešický, M. Novák (79. Praveček), Kubovský (62. Koulousias).
FC Slavia Karlovy Vary: Soloha – Antonov, Didier (74. Kharebashvili), Ostapenko (74. Mašata), M. Markovych, Červený (46. Shulika), Alozie (84. Markovych), Žilák, Horník, Milidrag (82. Gabriel), Tagne.
Fotbalisté B-týmu Táborska pokračují ve skvělé jarní jízdě. Tým trenéra Lukáše Zemana na Svépomoci jednoznačně přehrál Karlovy Vary a zvítězil vysoko 4:0. Střelecky se prosadili Osmančík, Tusjak, Nešický a Drchal.

Fotbalisté B-týmu Táborska na domácím hřišti na Svépomoci potvrdili velmi dobrou jarní formu a od úvodních minut zápasu proti Karlovým Varům byli lepším týmem. První gól zápasu vstřelili Jihočeši již v 17. minutě hry, kdy se po rychlé kombinaci pohodlně prosadil Pavel Osmančík – 1:0! Uběhlo jen pár minut a bylo to 2:0, když se po perfektním centru Nešického na zadní tyči prosadil nabíhající Luboš Tusjak.

Na konci první půlhodiny to mohlo být již o tři branky, jenže po přihrávce od Nešického nedokázal Osmančík překonat Solohu. V úplném závěru poločasu pak dvakrát zahrozili hosté. Nejprve se Alouie nedostal až k zakončení přes pozorného Kerla a následně pak hlavičkující Horník zamířil těsně mimo.

Druhý poločas začali domácí podle očekávání opatrněji a jejich hlavním cílem bylo neinkasovat. Hodně byl ale nadále vidět především Aleš Nešický, který navíc v 74. minutě navýšil vedení domácího týmu na 3:0. Domácí pak ještě v úplném závěru přidali čtvrtý gól, když velkou chybu brankáře Solohy potrestal po přihrávce od Koulousiase střídající Tomáš Drchal. Táborsko se díky domácí výhře nad Slavií Karlovy Vary posunulo již na osmé místo tabulky ČFL.