Branky: 47. a 60. Lanc – 57. Nešický, 64. Kalousek, 74. Vysušil, 86. Svatek.
Rozhodčí: Severýn – Švorc, Andras
Diváci: 200.
Povltavská Fotbalová akademie: Benada – Vala, Starý, Drobílek, Lanc, L. Novák (60. Jakobovský), Hejda, Budínský (78. Schwan), Novák M., Mareš, Kozel.
FC Táborsko B: Kerl – Schindler, Brabec, Kopřiva, Schramhauser, Vysušil, Javorek, Šplíchal (90. M. Novák), Nešický, Kalousek (90. Praveček), J. Matoušek (46. Svatek).
B-tým Táborska získal tři důležité body ze hřiště soupeře. Tým trenéra Lukáše Zemana ve Štěchovicích po bezbrankovém poločase čtyřikrát skóroval a vyhrál po zásluze 4:2! V tabulce třetí ligy se Jihočeši posunuli na desáté místo.
Na hřišti ve Štěchovicích se hrál zápas dvou naprosto rozdílných poločasů, co se počtu vstřelených gólů týká. První poločas totiž nepřinesl žádnou branku a naopak po změně stran viděly dvě stovky diváků hned šest gólů!

Druhý poločas začal lépe pro domácí fotbalisty, kdy se hned ve 47. minutě prosadil Adam Lanc. O deset minut později bylo srovnáno a šťastným střelcem Táborska byl Aleš Nešický. Domácí si ale vedení vzali rychle zpět, když tři minuty po gólu Nešického přidal svou druhou branku v zápase Adam Lanc. V dalších minutách utkání ale už úřadovali pouze hosté z jihu Čech.

V 64. minutě bylo podruhé v zápase srovnáno, když se trefil Marek Kalousek. Za dalších deset minut později pak poprvé v zápase poslal Táborsko do vedení Filip Vysušil a pár minut před koncem dal konečnou podobu výsledku Pavel Svatek. Táborsko tak druhý jarní zápas vyhrálo po gólových hodech 4:2!

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana:

„Pro nás to byly hrozně důležité tři body. Herně jsme odehráli přesně to, co jsme si řekli před zápasem. Skvělé bylo, že i když kluci dvakrát v zápase prohrávali, tak dokázali dvakrát skóre srovnat. Navíc jsme pak přidali další dva góly a nakonec jsme si zaslouženě odvezli tři body.“