Mládež - zápas

Výsledkový servis dorosteneckých týmů

23. 8. 2022
Ohlédnutí za výsledky dorosteneckých týmů z uplynulého víkendu a zhodnocení trenéry jednotlivých kategorií.

Sestava FCT:

Dzerve – Kodad, Kotrč, Mejta, Hornát (70.Koutek), Šplíchal (89. Pok), Švec, Svatek, Strašík (80. Mareš), Orlov, Hamr (80.Matoušek)

Hodnocení trenéra Miroslava Zemana :

Zápas proti Mladé Boleslavi, jsme zaslouženě vyhráli, za celý zápas jsme soupeře pustili do jediné šance. Kluci odvedli kvalitní výkon, po celých 90 minut, který korunoval vítěznou brankou Šplíchal. Opět jsme, ale nedokázali proměnit své šance, ale dnes nás to nemuselo mrzet.

U18

Táborsko U18 – 1.FK Příbram „ B“

Výsledek: 5:1 (3:0)

Branky: Fuka 3x, Fulei, Gráf

Sestava: Legorský – Javůrek (61.min Němeček), Žukov, Kollárik, Michálek - Heřman, Merxbauer (46.min Tilinger), Mára – Gráf (68.min Fical) Fuka, Fulei

Hodnocení zápasu ( trenér Roman Slabý ) : Za deštivého počasí jsme přivítali na svém trávníku tým z Příbrami.

Vstup do utkání se nám povedl, již v 5. min neudržel hostující brankář střelu Gráfa a šli jsme do vedení 1:0. To hosty zaskočilo, ale bohužel další šance zůstaly nevyužity. Až do 24. min, kdy se na levé straně uvolnil Fulei a poté předložil míč před branku Fukovi, který věděl co s ním 2:0. Za pár minut bylo ještě veseleji. To střelu Gráfa brankář pouze vyrazil před Fuku, který se opět nemýlil 3:0. Šance hostů povětšinou končily na dobře organizované obraně a tak se šlo do kabin za stavu 3:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně. Po dobře kopnutém rohu si míč našel opět Fuka a dovršil svůj hattrick 4:0.

Za nedlouho se střelec zápasu Fuka proměnil v nahrávače, kdy vyzval ke skórování Fuleie, který zvýšil skóre už na 5:0.

Hra se i díky neustálému dešti dostávala do průměru a zápas se už spíše jen dohrával. Hostům se ještě podařilo z trestného kopu snížit na konečných 5:1.

Ač vypadá výsledek jednoznačně, tak opak je pravdou. Kluci si zaslouží za předvedený výkon pochvalu.

U17

FK Mladá Boleslav - Táborsko U17 7:2

Pavel Regásek:

Do utkání jsme bohužel nevstoupili moc šťastně, jelikož hned ve 4. minutě jsme inkasovali gól ze standartní situace. Za 15. minut nám Boleslav přidala druhou branku z rohového kopu. V obou dvou případech jsme trestuhodně nechali soupeře volně zakončujícího v našem pokutovém území. Po rychlém osmělení jsme se dostali ke slovu také my to, když hezkou individuální akcí byl ve vápně faulován Soukup a z nařízené penalty se nemýlil Breit 2:1. Následně jsme si vytvořili mírnou herní převahu, kterou jsme zpečetili krásným gólem Pokorného, který však nebyl uznán kvůli postavení mimo hru. Z následné brejkové situace jsme ale inkasovali gól na 3:1. Když pak ve 45 minutě po přihrávce Rychlého brankáři Veselému darovali hostům čtvrtou branku byl zřejmě osud utkání zpečetěn. Do druhého poločasu jsme vstoupili s patřičným odhodláním pokusit se ještě zvrátit skóre. Po 5 minutách se ocitl v šanci střídající Staněk, kterému však pohotovým zákrokem vytáhnul střelu k tyči brankář domácích. Po další šanci kdy krásnou střelou orazítkoval tyč Rataj jsme ale vzápětí nabídli brejkovou situaci domácím, kteří nás opět nekompromisně trestali. Musím říci, že Mladá Boleslav nás v tomto utkání jasně předčila v efektivitě v zakončení a tudíš zaslouženě zvítězila. Pro nás je to až příliš krutý výsledek ale bohužel za 7 obdržených branek se chválit moc nedá.

ŽK:

Sestava FCT: Kerl – Volek, Toula, Vítek (46´ Hájek Jak), Lupač (73´ Zeman) – Kášek (46´ Hájek Jar), Voneš, Kolba – Janda (46´ Vavřinec), Pánek (46´ Zahradník), Hamr

Hodnocení trenéra – Matěj Pěknice :

V utkání jsme byli bohužel slabším soupeřem. Nechtělo se nám běhat a celkový nedůraz v osobních soubojích se podepsal na skóre 2:5 ve prospěch Příbrami. Z tohoto utkání se musíme poučit a zapracovat na důrazu.

1. Dukla 23 37:23 44
2. Vyškov 23 39:27 42
3. Táborsko 23 34:21 38
4. SK Sigma Olomouc B 23 32:34 36
5. Chrudim 23 38:35 34
6. Líšeň 23 28:27 33
7. Sparta B 23 42:38 32
8. Příbram 23 24:30 32