Mládež - zápas

Výsledkový servis dorosteneckých týmů

16. 8. 2022
Ohlédnutí za víkendovými výsledky dorosteneckých týmů a zhodnocení od trenérů jednotlivých kategorií.

Sestava FCT:

Dzerve – Kodad(78. Mára) , Hornát, Mejta, Koutek(68.Mareš),Šplíchal , Kotrč, Strašík (78. Michálek), Matoušek(54.Švec), Orlov, Svatek

Hodnocení trenéra:

Zápas proti silnému soupeři, jsme si prohráli sami, do 25 minuty jsme měli tři stoprocentní šance a neproměnili jsme pokutový kop.

Soupeř po poločase ukázal kvalitu v proměňování šancí, a zápas dovedl do vítězného konce.

Bohužel neproměněné šance, které jsme měli na dva zápasy nás dnes stály body.

U18

Táborsko U18 – SK Senco Doubravka

Výsledek: 1:3 (1:2)

Branky: Tilinger 2x, Fulei

Sestava: Legorský – Matoušek J., Žukov, Kollárik, Soukup ( 77. min Němeček), - Gráf, Merxbauer, Tilinger – Pok ( 33. min Fuka), Hamr (87. min Pekař), Fulei

Hodnocení zápasu: K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali do západních Čech k týmu SK Senco Doubravka.

Vstup do utkání nám vyšel náramně. Po krásné přihrávce Hamra se řítil sám na branku Fulei a nedal brankáři šanci 0:1. Bohužel naše radost netrvala dlouho. Domácí zahrávali rohový kop a nikým nehlídaný hráč trestal naši nedůslednost 1:1. Domácí tato branka nakopla a převzali iniciativu. Hostující obrana v čele s Legorským i s velkou dávkou štěstí tlaku odolala. Trenéři reagovali na domácí tlak vystřídání hráčů. Střídající Fuka se po minutě na hřišti protáhl po pravé straně, poté předložil míč Tilingerovi, pro kterého nebyl problém uklidit míč do sítě 1:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, bohužel bez gólového efektu. Domácí hrozili z nakopávaných míčů za obranu a ze standartních situací, se kterými si už pozorná obrana poradila.

V závěru utkání šel sám na branku Tilinger, a však domácí brankář včasným vyběhnutím míč odkopl pouze však k Němečkovi, který lobem trefil tyčku a dobíhající Tilinger uzavřel konečný výsledek 1:3.

Za předvedený výkon zaslouží pochvalu obě mužstva.

U17

Hodnocení: MU FCT vs. CU Bohemians Praha 1:2 (1:1) branka: 12. Michal Breit

Pavel Regásek (trenér):

Na utkání s velmi kvalitním soupeřem, který suverénně ovládl minulý roční ČDD U17C s náskokem 21 bodů a 191 vstřelenými brankami jsme se připravovali celý týden. Od začátku utkání bylo zřejmé že Boheminas budou diktovat tempo hry. Musím, ale říci že naši kluci se s tím poprali velmi dobře a hned ve 12. minutě jsme využili jednu z našich brejkových situací, kdy po průnikové přihrávce Rataje šel sám na gólmana Michal Breit a sólo po kličce zakončil úvodním gólem. Soupeř se postupně osměloval a vzápětí nastřelil 2x brankovou konstrukci. Bohužel třetí střela, která přišla ve 45. minutě již skončila za zády gólmana Veselého. Druhý poločas se odvíjel ve podobném duchu Bohemka držela míč více na svých kopačkách naopak my jsme se snažili hrozit z brejkových situací. V 61. minutě jsme ale nepokrili prostor před pokutovým územím a po střele k tyči jsme podruhé inkasovali. Ke konci zápasu jsme si pak vytvořili asi 8 standartních situací, ale náš tlak byl již neplodný. I přes prohru musím ale hráče pochválit. Tento výkon by měl být odrazovým můstkem do dalších těžkých ligových soubojů.

ŽK: Voneš, Zeman, Hájek

Sestava FCT: Kerl – Volek (46 Zeman), Toula, Vítek, Lupač - Kolba (80 Koutek), Voneš (46 Hájek), Kášek (65 Zahradník) - Vavřinec (46 Janda), Pánek, Hamr

Do utkání jsme vstoupili špatně a v 15 minutě prohrávali 3:0. Poté snížil Kolba na 3:1 a začalo se hrát vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Bohužel jsme žádnou neproměnili, a naopak soupeř trestal z rohu na 4:1. Do druhé půle jsme nastoupili lépe a vytvořili si tlak. Proměnili jsme pouze jednu z našich příležitosti, kdy Janda přehodil golmana 4:2. Ke konci utkání nám již docházely síly a soupeř chodil do nadějných protiútokú, ale Kerl již nic za své záda nepustil.

1. Dukla 24 39:23 47
2. Vyškov 24 40:28 43
3. Táborsko 24 35:22 39
4. SK Sigma Olomouc B 24 34:35 39
5. Chrudim 24 39:38 34
6. Líšeň 24 29:29 33
7. Příbram 24 25:31 33
8. Sparta B 24 43:41 32