Mládež - zápas

Výsledkový servis dorosteneckých a žákovských týmů FCT

10. 8. 2022
Mládežnickým týmům se o víkendu dařilo. U19 přivezla tři body z půdy pražského Meteoru, týmy U18 a U16 zvítězily v domácím prostředí v souboji s Klatovy. V žákovské kategorii si skalp Příbrami připsaly týmy U13 a U12.

Sestava FCT:

Dzerve – Kodad , Hornát , Mejta, Koutek(86.Michálek), Šplíchal, Kotrč, Strašík (89. Pok), Matoušek (72.Mára), Švec, Svatek

Miroslav Zeman ( trenér ):

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si dvě šance, které jsme bohužel neproměnili.

Soupeř po našem nedůrazu na naší polovině, nás z první šance potrestal.

Po pěkné akci ve středu hřiště, a průnikové přihrávce, šel sám na brankáře Matoušek a nedal brankáři šanci.

Po poločase jsme soupeře přitlačili na jeho polovinu, a přidali druhý gól.

Soupeře jsme do větších šancí nepouštěli a z brejků jsme mohli zápas rozhodnout.

Pět minut dokonce jsme po závaru před brankou přidali třetí gól, který nakonec byl vítězný, protože soupeř v nastavení z penalty korigoval na 2-3.

Vítězství bylo zasloužené, ale mrzí nás neproměněné šance, které nás mohli stát body.

ČDD sk.A - Táborsko U18 – SK Klatovy 1898

Kolo : 1

Datum : sobota 6.8.2022

Hřiště : Viktoria Tábor

Výsledek: 8:3 (4:1)

Branky: : Hamr 2x, Gráf 2x, Tilinger, Fulei, Fuka, Fejtl,

Sestava: : Legorský – Matoušek J., Žukov, Kollárik, Cais ( 65. min Fejtl), - Pekař (45. min Fuka), Merxbauer, Tilinger (78. min Heřman), - Gráf ( 65. min Němeček), Hamr (78. min Veřtát), Fulei

Roman Slabý : K prvnímu mistrovskému utkání jsme přivítali družstvo Klatov. Do utkání jsme vstoupili aktivně a ve 20.min po brankách Fuleie, Tilingera a Gráfa jsme vedli 3:0. Hostům se sice podařilo snížit střelou zpoza vápna, ale poslední poločasové slovo si vzal Hamr a stanovil poločas na 4:1 pro domácí.

V úvodu druhého poločasu zvýšil Gráf už na 5:1. Poté se hra uklidnila, až do 61. min, kdy hosté snížili po nedorozumění v obraně na 5:2. Táborští mladíci, však rychle zareagovali a po brankách Hamra, Fuky a Fejtla navýšili svůj náskok na 8:2. Hostům se však ještě v závěru utkání podařilo snížit na konečných 8:3.

ŽK:

Sestava FCT: Veselý – Virt, Packa, Rychlý, Janoušek – Liška M., Nedvěd, Školka – Staněk, Breit, Rataj

Střídání: 59´Nedvěd (Bindr) 59´ Janoušek (Soukup),67´ Virt (Bětík), 67´Rychlý (Jansa), 77´Školka (Fríd)

Hodnocení trenéra:

Do zápasu jsme nevkročili vůbec dobře už po 40s jsme prohrávali po nedorozumění obránců 1:0. Naštěstí jsme se z toho nepoložili a hráli jsme dál. V prvním poločase měli domácí lehce na vrh, ale i přesto jsme si vytvořili pár dobrých příležitostí, ale srážela nás naše kvalita v zakončení a tak nás soupeř na konci poločasu potrestal a zvýšil na 2:0. Druhý poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Domácí byli produktivnější a zaslouženě vyhráli 3:0.

ŽK: Hamr, Pánek, Kášek

Sestava FCT: Kerl – Volek, Toula, Vítek, Zeman (46´ Hájek Jar (60´ Hájek Jak)) – Hamr (46´ Kášek), Voneš, Kolba – Vavřinec, Pánek, Lupač (70´ Zahradník)

Do utkání jsme nenastoupili úplně dobře a soupeř byl aktivnější zejména ve středu hřiště. V první půli si Klatovy díky tomu vytvořily několik brankových příležitostí, ale gólman Kerl byl proti. Naopak náš ojedinělý útok ve 37. minutě trestal krásnou střelou Pánek 1:0. Vedení jsme do poločasu neudrželi a po naší chybě soupeř ve 45 minutě srovnal na 1:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili mnohem lépe a byli jsme lepším týmem. Hned ve 47 minutě střílel zpoza vápna Pánek a míč zapadl na zadní tyč do branky 2:1. Poté jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale bohužel je nedokázali proměnit.

U13

1.FK Příbram FA U13 - FC Táborsko akademie U13 3 : 4 (1:3)

Góly: Květoň, Pražák, Perger, Kazda.

Sestava:
Pecka - Volek, Kazda, Perger, Sedláček, Květoň, Pražák, Choutka, Líkař, Šístek, Novák.
Hodnocení trenéra Floriana: "V utkání jsme i přes vítězství předvedli velice slabý výkon. Soupeř nás předčil v nasazení, rychlosti i síle. To vše jsme navíc umocňovali špatným obranným dostupováním. Po technické stránce jsme sice měli navrch, což také znamenalo naše konečné vítězství i to, že jsme měli daleko více nebezpečných situací, které jsme však neuvěřitelně z více jak 80% zahazovali. Nicméně po kondiční stránce jsme propadli zcela absolutně! Na spoustě hráčů je vidět tréninková absence a nerozehranost vynucená jejich rodinnými dovolenými. Od začátku přípravy jsme prakticky netrénovali v plném složení a to je veliký problém! Navíc máme za sebou náročný blok tří utkání během jednoho týdne, kde jsme předchozí dvě utkání utkání odehráli prakticky bez střídání z důvodu nedostatku hráčů, takže to paradoxně odnesli i ti hráči, kteří pravidelně trénují od začátku přípravy, na kterých už musela být dnes znát únava."

U12

1.FK Příbram FA U12 - FC Táborsko akademie U12 5 : 9 (2:5)

Góly: Starý 5, Loužecký 2, Soukup, Kloučková.

Sestava: Matyš - Příhoda, Čadek, Soukup, Starý, Švec, Tikal, Pospíšil, Loužecký, Kloučková.
Hodnocení trenéra Koláře: "Za výkon v Příbrami musím své hráče pochválit, dařilo se nám kolektivně i individuálně. Příbramským jsme vrátili porážku z turnaje z Hradce Králové. V zápase se nám podařilo zlepšit situace (rozehrávka od brány, bránění 1 na 1...), které jsme v týdnu trénovali a chyběly nám v utkání na Dynamu. Ve středu hrajeme další přípravný zápas v Benešově, tak doufám, že podáme obdobný výkon."

1. Dukla 23 37:23 44
2. Vyškov 23 39:27 42
3. Táborsko 23 34:21 38
4. SK Sigma Olomouc B 23 32:34 36
5. Chrudim 23 38:35 34
6. Líšeň 23 28:27 33
7. Sparta B 23 42:38 32
8. Příbram 23 24:30 32