Aktuality

Výsledkový servis: B muži, dorost, žáci

17. 5. 2022
KP mužů: FC MAS Táborsko B - SK SIKO Čimelice 4:2 (1:2) Branky: 57., 71., 81. Škrleta, 21. Chotovinský - 10. Větrovský (vlastní), 13. Říha. ŽK: Větrovský, Jansa, Škrleta – Listopad, Rambous. Diváků: 50.

Sestava FCT: Počinek - Větrovský, Trantýr, Chotovinský, Koblasa -Kubovský, Jansa, Kabeš, Činčura - Thioub, Škrleta.

Hodnocení trenéra M. Jelena: „Do zápasu jsme vstoupili špatně, když jsme naše šance neproměnili, a naopak pustili soupeře do dvoubrankového vedení. Naštěstí jsme dali kontaktní gól Chotovinským ještě v první půli. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, posílili útok a zápas se nám podařil třemi góly Marka Škrlety otočit. Dokud Čimelice mohli tak nehráli špatný fotbal, druhou půli ale odešli fyzicky. Naše hráče musím pochválit za otočení zápasu a vytvoření si dalších gólových příležitostí.“

ČLSD SK Petřín Plzeň – FC MAS Táborsko U19 2:2 (1:2)
Branky: 35. Hornát vlastní, 45. Vanc - 14. Mrsic, 89. Šplíchal

Sestava FCT: Počinek - Kupka (62. Fuka), Hornát, Pánek, Mareš - Šplíchal, Švec (77. Mára), Kotrč, Praveček (77. F. Matoušek) - Svatek, Mrsic

Hodnocení trenéra: „Zápas na Petříně byl velmi důležitý pro obě mužstva. Začátek zápasu jsme nezastihli nejlépe, ale soupeř šanci neproměnil. První gól jsme dali z dobře rozehrané standardky, kdy Svatek našel na přední tyči Hornáta, jeho hlavičku domácí brankář ještě vyrazil, ale na dorážku Mrsice už nestačil. Bohužel po 30. minutě jsme soupeři po našich hrubých chybách darovali 2 góly, z toho jeden vlastní. Druhý poločas jsme se hnali za vyrovnáním a v 89. minutě se to povedlo krásnou střelou Šplíchalovi.“

ČLMD Petřín Plzeň – FC MAS Táborsko U17 4:0 (1:0)
Branky: 25. Olach, 64. Trojan, 76. Šindelář, 90. Kaňák

Sestava FCT: Veselý – Kollárik, Mára, Rychlý, Soukup – Staněk, Matoušek F., Fuka (80. Mateš) – Pokorný (46. Bětík), Virt , Heřman (69. Legorský)

Hodnocení trenéra: „Tento zápas byl velmi ovlivněn souběžnými utkáními divize dorostu. Dá se říct, že jsme jeli na zápas v 11 lidech a s kombinací horkého počasí a velkého hřiště se to podepsalo i na hře. V prvním poločase se nám dařilo držet krok se soupeřem a dokonce jsme měli více ze hry. Bohužel nám chyběla finální fáze jak špatná finální přihrávka nebo špatné individuální řešení do koncovky. Soupeř měl dvě šance, kde jedna se mu podařila proměnit. Na začátku druhé půle jsme sahali po vyrovnání. Bohužel Bětík ani jednu ze svých šancí neproměnil. Po obdržení druhé branky od soupeře jsme začali tahat za kratší konce a došli nám síly.“

ČDSD Senco Doubravka – FC MAS Táborsko U18 4:3 (0:0)
Branky: 46. Kalina, 47. Křen, 58., 77. Vacata - 75. Fulei, 80. Fulei, 89. Breit

Sestava: Dzérve – Matoušek J. (63. Cais), Packa, Žukov, Matoušek M. – Merxbauer (63. Michálek), Školka, Koutek (46. Tilinger) – Gráf (63. Němeček), Hamr (73. Breit), Fulei

Hodnocení zápasu: „ K dalšímu utkání jsme zavítali na západ Čech, a to na Senco Doubravku. Úvod utkání nám vyšel. Hned v 1. min šel sám na branku Gráf, bohužel jeho střela skončila na břevně. Do dalších šancí se mohli dostat Hamr a Fulei, bohužel je zradilo zpracování. Domácí se do šancí dostávali pouze nakopávanými míči, s kterými si poradila obrana v čele s Dzérvem a tak skončil první poločas 0:0. Do druhého poločasu vstoupili domácí s naším přispěním jako uragán. Hned z výkopu se dostali domácí k odraženému míči a střelou se ujali vedení 1:0. Bohužel za další minutu bylo ještě hůř. Opět nakopnutý míč do našeho vápna a důraz v osobním souboji a bylo to 2:0. Kalich hořkosti jsme si vypili až do dna. Po pěkné akci domácích po pravé straně byl stav 3:0. Poté jsme se konečně probudili i my. Po pěkné přihrávce Tilingera šel sám na branku Fulei a nedal brankáři šanci 3:1. Naše radost však netrvala dlouho. Domácí opět po pravé straně zvýšili na 4:1. Pak jsme začali hrát konečně i my. Po brankách Fuleie a Breita jsme snížili na 4:3. V nastavení jsme vsítili ještě jednu branku, ale tu nám rozhodčí neuznal pro údajný faul na brankáře a tak domácí udrželi svoje těsné vítězství.“

ČDMD Senco Doubravka - FC MAS Táborsko U16 5:3 (2:2)
Branky: 2., 6., 62. Šlais, 53. Petrášek, 84. Půta - 28., 45., 71. Breit

Sestava FCT: Kerl – Javůrek (46. Kolba), Koutek (60. Školka), Jansa, Veřtát – Fríd (46. Hájek), Michálek, Nedvěd – Janoušek, Breit, Rejda

Hodnocení trenéra: „Utkání jsme zahájili velice špatně a soupeř se do desáté minuty ujal vedení 2:0. Měli jsme moc mezer v obraně, hráli jsme hodně od sebe a dovolili tak soupeři jít několikrát samotný na branku, zároveň jsme byli málo důrazní v osobních soubojích. Směrem dopředu byl velice aktivní Breit a ve 28. minutě a ve 45. minutě srovnal na 2:2. V druhé půli jsme chtěli jít do vedení ale bohužel v 51. minutě přišla chyba v našem pokutovém území, kdy jsme si dávali přednost a soupeř toho pohodlně vyžil 3:2. Doubravka začala ještě lépe a důrazněji bránit a my jsme se těžko dostávali do nějakých příležitostí. Naopak Doubravka využila dobře sehraný roh a osamocený protihráč dával již na 4:2. V 70. minutě snížil opět Breit na 4:3 po krásné nahrávce Hájka. V 84. minutě jsme mohli jít do nadějného protiútoku, bohužel špatnou rozehrávkou jsme se o to připravili a co hůř soupeř jednoduše překopl naší obranu a zvýšil na konečných 5:3. Na našich kopačkách byla po celou dobu utkání nervozita a zbrklost, nedařilo se nám držet balón a kazili jsme jednoduché nahrávky. Soupeř měl velice rychlé a důrazné hráče a nám to opět dělalo velké problémy.“

ČDŽ U15A FC Táborsko – SKP České Budějovice 4:2 (3:1)
Branky FCT: 2 Kolba, Vavřinec, Ambrož

Sestava FCT: Kerl - Janda, Jak. Hájek (41. Koutek), Pánek (41. Mikuláštík), Zahradník (62. Volek) - Voneš (62. Zeman), Jar. Hájek (41. Ambrož), Vavřinec (64. Ludikar) – Hamr, Vítek, Kolba

Hodnocení trenéra Jiřího Koláře: „Po dobrém vstupu do utkání jsme v polovině prvního poločasu za stavu 2:0 opět vypadli ze hry a svými chybami dostali soupeře do hry. Lepší úseky hry jsme střídali s horšími, chybí nám udržet kvalitní a koncentrovaný výkon po celou dobu utkání.“

ČDŽ U14A FC Táborsko - SKP České Budějovice 2:2 (1:1)
Branky FCT: Šebek, Herma

Sestava FCT: J. Lažek - Sobotka, Kos, Jelen, Bauer - Klečacký (70.Tenk), V. Zeman (41. Klouček), Novotný (18. Douda) - Tušek, Šebek (70. P.Zeman), Herma

Hodnocení trenéra Radka Voneše: „Sehráli jsme nejhorší utkání na jaře. Hlavně přístup k utkání byl od všech hráčů velmi špatný, všichni hráli bez pohybu, bojovnosti, odvahy, nebyli jsme trpěliví. To nakonec stačilo výsledkově pouze na remízu. Věřím, že se z toho do příštího zápasu poučíme.“

ČLŽ U13A Dynamo České Budějovice – FC Táborsko 6:0 (2:0,0:0,4:0)

Sestava FCT: Vokrouhlecký - Kabíček, Welzl, Podzimek, Krejčí, Kubů, Vach, Musil, Vaněček, Erfaňuk, Vesecký, Votruba, Neufus

Trenér Karel Musil: „Bojovné a silové utkání s řadou šancí pro oba týmy. V koncovce se nám nedařilo. Jednoduché chyby v obraně nás připravili o lepší výsledek. Kluky musím pochválit, že se prali do poslední minuty.“

ČLŽ U12A Dynamo České Budějovice - FC Táborsko 3:7 (2:2,0:1,1:4)
Branky FCT: 3 Květoň, 2 Sedláček, Čech, Kazda

Sestava FCT: Pecka – Líkař, Kazda, Sedláček, Volek, Květoň, Pražák, Čech, Loužecký, Šístek, Choutka, Šafrata

Hodnocení trenéra Richarda Floriána: „Odehráli jsme velmi dobré utkání ve vysokém tempu proti soupeři, který dlouho vzdoroval a nepouštěl nás do souvislého tlaku. Musíme velmi ocenit všechny naše kluky, kteří vydrželi 90 minut ve vysoké koncentraci a nasazení, díky čemuž se nám povedlo soupeře zlomit i po výsledkové stránce.“

1. Dukla 19 32:20 37
2. Vyškov 19 32:20 35
3. Táborsko 19 22:16 31
4. Příbram 19 21:22 29
5. Líšeň 20 22:22 28
6. Brno 19 26:23 27
7. Vlašim 19 24:21 27
8. Chrudim 19 31:30 27