Omlazený A tým FC MAS Táborsko prohrál o gól Dynamem B

15. 12. 2021
A tým FC MAS Táborsko vstoupil o minulém víkendu (11. a 12. prosince) do prosincového mezibloku.

Po třech trénincích v úterý 14. prosince 2021 na budějovickém Složišti nastoupil k přípravnému utkání pro Dynamu České Budějovice „B“. Domácí zvítězili 2:1, když v první půli využil dvou chyb hostů. Jeden gól vstřelili z penalty. Za Táborsko ve druhé půli snížil teprve 16letý estonský fotbalista Orlov.

Nový hlavní trenér FCT Sergej Golubevs do zápasu poslal celou řadu testovaných, velmi mladých hráčů z Estonska, Ruska či Gruzie. Někteří hráli poločas (i méně), jiní celé utkání. „V utkání jsme měli spoustu brankových příležitostí, které jsme neproměnili: Plachý, Matoušek, Drozd, Provazník. Nastřelili jsme tyč. S výkonem jsem spokojen, i když by to bylo lepší s výhrou. Sestava byla velmi mixovaná. Výsledek není až tolik důležitý.“

SK Dynamo České Budějovice „B“ – FC MAS Táborsko 2:1 (2:0)
Branka FCT: 58. Orlov

Sestava FCT:
1. poločas: Pecháček– Baronilsnikov, Navrátil, Rydval, Kardava – Kubovský, Schramhauser, Icha, Plachý – Matoušek, Robakidze.

2. poločas: Zadražil (80. Barkanov) - Baronilsnikov, Holiš, Micuk, Němeček – Provazník, Drozd, Youri, Kalousek – Mach, Orlov.

1. Dukla 24 39:23 47
2. Vyškov 24 40:28 43
3. Táborsko 24 35:22 39
4. SK Sigma Olomouc B 24 34:35 39
5. Chrudim 24 39:38 34
6. Líšeň 24 29:29 33
7. Příbram 24 25:31 33
8. Sparta B 24 43:41 32