B tým

V generálce na jaro remízovala rezerva s Pískem 0:0

26. 2. 2024
V sobotní generálce se rezerva Táborska po týdnu opět střetla s týmem Písku, se kterým změřila síly už na turnaji v Kamenici nad Lipou. K vidění bylo zajímavé utkání, ale žádná branka. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0.

FC Písek – FC Silon Táborsko B 0:0 (0:0)
Rozhodčí: Panský – Novotný, Dimitrov. ŽK: Běloušek, Mařík – Bláha.

FC Písek: Lerch (60. Lukeš) – Novák, Běloušek, Kašpar, Vokurka – Baďura (60. Kohout), Koreš (70. Mařík) – Bicenc (60. Pech), Dohnal (70. Vonášek), Belej (60. Kašpírek) – Arzberger (60. Štěch).

FCT B: Kerl – Schindler, Brabec, Sojka, Vysušil – M. Novák, Schramhauser (81. Špaček), Bláha, Nešický – Dordić, Praveček (76. Škrleta).

V prvním poločase začala rezerva Táborska celkem aktivně a hned v 8. minutě trefil Nešický tyč. Domácí odpověděli nebezpečnou střelou v 18. minutě, která ale také gólem neskončila. První poločas nabídl pohlednou kombinační hru obou týmů a několik zajímavých příležitostí, neujaly se však ani střely Pravečka, Dordiće a Nešického a ani zajímavá zakončení domácích. První poločas tak branku nepřinesl.

Druhý poločas začal z obou stran aktivně a na první šance se nemuselo dlouho čekat. Stejně jako v prvním poločase se žádná z nich neujala. V druhé půli se hráčům z kopaček vytratila přesnost a hra se stala lehce rozháranou. Paradoxně ale druhá půle nabídla více brankových příležitostí, minimum z nich však bylo vyložených a diváci tak ani ve druhém poločase žádnou branku neviděli.

Hodnocení trenéra Zemana:

První poločas byl herně podle našich představ. Byly tam věci, které trénujeme a byli jsme lepším týmem. Škoda že jsme některé akce nevyřešili lépe, aby skončily gólem. Ve druhém poločase chyběl naší hře klid na míči a byli jsme zbytečně zbrklí.