B tým

Rezerva Táborska přestřílela Malše Roudné 5:2

3. 2. 2024
B-tým Táborska v dalším přípravném zápase na jarní část sezony znovu zvítězil. Tým trenéra Lukáše Zemana musel otáčet poločasový stav 1:2, aby nakonec vyhrál jednoznačně 5:2. Hattrickem se zaskvěl útočník Manolis Koulousias.

FC Silon Táborsko B – Malše Roudné 5:2 (1:2)
Branky
: Koulousias 3, Nešický, Vysušil – Vlk, Kadlec.

FCT B: Matoušek – Škrleta, Brabec, Sojka, Vysušil – Alozie, Schramhauser, Javorek, Nešický, Novák – Kubovský. Střídali: Plucar, Praveček, Špaček, Koulousias.

Roudné: Havlíček – Cepák D., Zach, Cepák P., Vogl – Goretki, Vávra, Zachař, Šrámek – Kadlec, Vlk. Střídali: Wohlgemuth, Navrátil, Vařil, Michálek, Hřebejk.

V sobotu 3. února hostila rezerva Táborska v přípravném utkání dalšího účastníka z popředí jihočeského KP. Hosté v první půli byli domácím vyrovnaným protivníkem, když hlavně díky své efektivitě v poločase vedli. Druhý poločas však ukázal rozdíl dvou soutěží a pokročilejší fázi přípravy u domácího celku, který skóre otočil a zaslouženě vyhrál.

První poločas byl ze strany domácích velmi rozpačitý a díky neproměňování šancí a dobrému hernímu projevu hostů byl výsledek prvního poločasu překvapením. Domácí své šance nevyužívali, za to hosté chyby trestali. Kdy se nejprve prosadil po sklepnutí za vápnem hostující Vlk – 0:1. Domácí sice brzy dokázali odpovědět, když srovnával Nešický, tento stav však vydržel jen do 35. minuty, když se po chybě domácích a dobré individuální akci prosadil hostující Kadlec a bylo to 1:2. Výsledek prvního poločasu, který nabídl mnoho šancí a dobře se rozvíjejících akcí nedotažených k úspěšnému zakončení, už zůstal nezměněn a v poločase tak drželi jednogólový náskok hosté.

Druhý poločas ukázal po prostřídání hráčů větší kvalitu na straně domácích, když hostům pomalu začaly docházet síly. Rezerva získala velkou uzemní převahu, která byla vyjádřena i gólově. Střídající Koulousias stihl v rozmezí od 58. do 75. minuty hattrick, když nejprve srovnával po pohledné akci na levé straně a následné skrumáži ve vápně do odkryté branky, následně strhl vedení na stranu domácích pěknou přízemní střelou k tyči zpoza vápna a hattrick dovršil, když pronikl do vápna, dlouhou kličkou obešel gólmana a se zakončením do prázdné branky neměl problém. Konečný výsledek ještě v závěru upravil Vysušil krásnou křižnou střelou na konečných 5:2.

1. Dukla 25 39:26 47
2. Vyškov 25 42:29 46
3. Táborsko 25 36:22 42
4. SK Sigma Olomouc B 25 37:35 42
5. Chrudim 25 45:41 37
6. Sparta B 25 45:41 35
7. Vlašim 25 34:30 35
8. Líšeň 25 29:30 33