Statistika A týmu FC Silon Táborsko za podzim 2023

29. 11. 2023
A tým FC Silon Táborsko odehrál na podzim ve F:NL celkem 16 mistrovských zápasů, získal 26 bodů za 7 výher, 5 remíz a 4 prohry při skóre 20:15. V tabulce za půlsezonu obsadil 3. místo.

Domácí bilance: 8 zápasů a 15 bodů, 4 výhry, 3 remízy a 1 prohra při skóre 12:6 (5. místo).

Venkovní bilance: 8 zápasů a 11 bodů, 3 výhry, remízy a 3 prohry při skóre 8:9 (5. místo).

Mužstvo vstřelilo 20 branek, z toho 6 Bojan Dordić, po 2 Petr Plachý, Jiří Kateřiňák a Jakub Matoušek. Jednou se trefili Mamadou Koné, Ondřej Bláha, Jan Mach, Alexandr Sojka, Pavel Svatek, Matouš Varačka, Vladimír Zeman, Jakub Šašinka.

Martin Pastornický vychytal osmkrát nulu a je v této statistice nejlepší ve F:NL.

Mužstvo obdrželo 33 žlutých karet. Čtyřikrát ji viděli Jiří Kateřiňák, Matouš Varačka, Bojan Dordić a Ondřej Bláha. Bez karty podzim odehrál např. vytížený obránce Petr Plachý.

Největší počet minut, a to 1440, odehráli Martin Pastornický a Petr Plachý. Nechyběli na hřišti ani minutu. Přes 1000 minut se dostali Mamadou Koné (1419), Luboš Tusjak (1395), Ondřej Bláha (1379), Bojan Dordić (1354), Jiří Kateřiňák (1289), Martin Foltyn (1010).

1. Dukla 25 39:26 47
2. Vyškov 25 42:29 46
3. Táborsko 25 36:22 42
4. SK Sigma Olomouc B 25 37:35 42
5. Chrudim 25 45:41 37
6. Sparta B 25 45:41 35
7. Vlašim 25 34:30 35
8. Líšeň 25 29:30 33