Aktuality

Ženy Táborska vyhrály nad TJ Mokré

16. 10. 2023
Ženy Táborska si připsaly další divizní vítězství. V zápase 7. kola divize vyhrály na hřišti TJ Mokré 2:0. Obě branky Táborska zaznamenala Tereza Marešová.

Divize C ženy Čechy

TJ Mokré - FC Silon Táborsko Ženy 0:2 (0:2)
Branky: Marešová Tereza 2

Sestava: Majerová - Dvořáková, Matoušková, Kubů, Nováková – Marešová Tereza, Tichá S., Veřtátová, Mrázková – Pěchová, Tichá A. (Hrstková, Čechová, Měřínská)
Hodnocení trenérky Lenky Marešové: „Na poslední zápas jsme tentokrát jeli k soupeřkám, které ještě tuto sezónu neprohrály. Věděly jsme, že to nebude lehké, ale byly jsme na soupeřky dostatečně připravené a to jak fotbalově, tak i psychicky. Do zápasu jsme šly s velkým nasazením a nechtěly jsme soupeřkám nechat nic zadarmo. Už ve 4. minutě jim po lajně utekla Tereza Marešová a dala krásný vysoký centr do vápna, kde hlavou zakončila Johana Mrázková. Gólmanka ale úžasný zákrokem míč vyrazila. To nás nakoplo ještě víc a vytvářeli jsme si další šance. Ve 20. minutě jim zase utekla Tereza Marešová a zakončila střelou pod břevno. Další únik jí vyšel ve 31. minutě, kde míč přihrála Veronice Pěchová, a ta jí krásně sklepla balón a Tereza se opět nemýlila. Ještě do poločasu Veronika Pěchová nastřelila břevno. Soupeřky žádné velké šance neměly, krom jedné střely, kterou úžasně chytla vynikající Bára Majerová. Do druhého poločasu jsme šly s tím, že budeme stále chtít dát gól, ale zároveň budeme hrát zodpovědně. Gól už jsme nepřidaly, ale zápas jsme si krásně pohlídaly. Holky si zaslouží všechny pochvalu, za krásný zápas. Nejlepší hráčky však byly Matoušková Lucie, Marešová Tereza a Sára Tichá. Zaslouženě jsme vyhrály a odjíždely krásným novým autobusem FCT se třemi body. Holky čekají stále tréninky a koncem října odjíždíme ještě na týdenní soustředění do Kondrace, kde zakončíme tuto sezónu.“

1. Dukla 25 39:26 47
2. Vyškov 25 42:29 46
3. Táborsko 25 36:22 42
4. SK Sigma Olomouc B 25 37:35 42
5. Chrudim 25 45:41 37
6. Vlašim 25 34:30 35
7. Líšeň 25 29:30 33
8. Opava 25 27:29 33