Generální partnerZaječická hořká

Přehled utkání dorostu 11.5. – 19.5.

u18-u19-1.JPG

Vyšehrad U17 – FCT U17 1:5 (1:3)

Branky: 5.,72. a 90. Praveček, 2. Kubovský, 8. Škrleta 

Sestava FCT: Lukeš – Luňáček (80. Mazur), Madar, Fišer (35. Pajer), Houska – Činčura, Jůn – Šupák (74. Weinzettel), Praveček, Škrleta – Kubovský 

Hodnocení Z. Jaroše: Měli jsme dobrý vstup do zápasu a po osmi minutách vedli o tři branky, ale potom jsme se zbytek půle moc do hry nedostali. soupeř neměl co ztratit a hrál obětavě, za pomoci vždy nepříjemného domácího prostředí, takže jsme měli svoje problémy. Bohužel špatně zahrál střed hřiště a tím pádem jsme vůbec nebyli ve hře a několikrát nás podržel Lukeš. O poločase jsme to museli trochu srovnat, uklidnit a myslím, že druhý poločas jsme zvládli co se týká organizace velmi dobře. Domácí už jsme do žádné šance nepouštěli a naopak sami jsme měli další gólovky. Bohužel dva góly nebyly uznány pro ofsajd, ale nakonec se nám ještě dvě branky podařilo vstřelit a potvrdit výsledek. Dnes to herně nebylo úplně ono. Byla tam u některých hráčů zbytečná nervozita, ale zase to bylo odbojované a druhý poločas i takticky výborně zvládnuté, takže i tohle je plus.

FCT U17 – SK Kladno U17  3:0 (2:0)

Branky: 38. Boucník, 40. Kubovský, 82. Jůn 

Sestava FCT: Lukeš – Luňáček, Madar, Fišer, Weinzettel (86. Pajer) – Činčura (80. Jůn), Boucník – Šupák, Praveček (83. Mazur), Škrleta (29. Přibyl) – Kubovský

Hodnocení Z. Jaroše: Musím říct, že jsme v zápase působili hodně ospale a unaveně. Nebylo to herně optimální utkání. Do našeho herního plánu jsme se moc nedostali, takže jsme tu hru trochu museli změnit a přizpůsobit situaci. Po utkání jsme rovněž zařadili podpůrné regenerační prvky. Tak doufám, že se hráči dají do středy trochu do pohody. Jinak určitě pozitivní vítězství, ale herně bychom se měli výrazně zlepšit. Uvidíme v jakém stavu budeme dál, určitě ten konec sezóny je a bude náročný.

Aritma Praha – FCT U15 3:2p (1:2) 
Branky FCT:
Sestava FCT: Mrzena – Kotrč, Hornát, Megis, Hadrava – Svatek – Rubáček, Kodad – Hora, Švec, Cais.
Hodnocení M.Švece: Do zápasu na Aritmě jsme vstoupili skvěle. Dobře jsme kombinovali a soupeře jsme jasně přehrávali. Dali jsme ve 4 minutě gól a měli jsme spoustu šancí, které jsme neproměnili. Bohužel soupeř po naší chybě srovnal. Místo vedení 6:0 po 15 minutách, byl stav nerozhodný. Do poločasu jsme vstřelili vedoucí gól. Po poločase jsme si řekli, že budeme pokračovat v kombinační hře, ale musíme proměnit šance. Bohužel ve 46. minutě jsme po hrubé chybě obrany dostali vyrovnávací gól. Potom jsme celý poločas hráli na polovině soupeře, ale opět jsme neproměnili mraky šancí. Soupeř vlastně neměl žádnou šanci, jenom nakopával dlouhé míče a přesto nás na penalty porazil. Jsem zklamaný, měli jsme tak 15 gólových příležitostí. 

Aritma Praha - FC MAS Táborsko 0:6 (0:2) 
Branky FCT: F.Matoušek 3, Novák 2, Fuka 
Sestava FCT:  Písařík - Kollárik(45.Merxbauer), Mejta, Dvořák, Pekař - Šebek(53.Fiala), Mareš, F.Matoušek - Žukov, Novák, Fuka. 
Hodnocení J.Koláře: Průměrný výkon nám tentokrát stačil na výrazné vítězství. Opět se v naší hře vyskytla spousta pokažených přihrávek a chyběl i klid a šikovnost v zakončení. Dobré utkání odehráli Pekař a střelec hattricku F.Matoušek.