Generální partnerYanfeng

FC MAS Táborsko a finále Ondrášovka Cup

ondrasovka-cup-foto.png

Na přípravky FC MAS Táborsko čekají na jaře finálová klání Ondrášovka CUP

Praha, Táborsko - Los v sídle FAČR v Praze na Strahově určil nejmenším fotbalistům složení základních skupin finálových turnajů Ondrášovka Cup – věkové kategorie U8 a U9. FC MAS Táborsko se v kategorii U8 střetne ve skupině A na začátku května ve Znojmě s 1. FK Příbram, Baníkem Ostrava, FK Pardubice, 1. SC Znojmo a JFA České Budějovice.
 Kategorie U9 FC MAS Táborsko se zúčastní květného finálového turnaje v Benešově. Los mu ve skupině C přisoudil tyto soupeře: FK Pardubice, Sigma Olomouc, Sparta Kolín, FC Slovácko, MFK Nové Město nad Metují.
 Nejen los okomentoval trenér týmu Petr Šuléř. „Prostředí v Benešově známe z loňska. Na los jsme se nesoustředili, každý soupeř je kvalitní, a to je pro nás důležité. Jsme rádi, že nás čeká minimálně deset kvalitních zápasu na špičkově pořádaném turnaji. Loni jsme postoupili do ´stříbrné´ skupiny, letos je naším tajným snem skupina zlatá. Vinou současné pandemie je těžké něco plánovat a předjímat. Bohužel v současné době se nemůžeme připravovat, ale na tom jsme všichni stejně. Jsem sám zvědav, jak se dětech velká pauza projeví.  Hlavním cílem našeho týmu je mít hlavně radost z fotbalu a pojedeme si turnaj užít. Myslím si, že to je v této době to nejdůležitější,“ uvedl Petr Šuléř.
 Ředitel klubu Josef Holub vyzdvihl kvalitní práci v hráči v přípravkách. „Přáli bychom si zopakovat loňský úspěch čtyř týmů na finálových turnajích,“ uvedl ředitel. FC MAS Táborsko bude letos opět pořádat finálový turnaj na stadionu Kvapilova v termínu 29. až 30. 5. 2021 pro kategorii U11. Klub bude obhajovat loňské druhé místo.