Generální partnerYanfeng

Jedenáctka týdne SCM

img-0878.JPG

Od nové sezóny bude každý týden vyhlášena nejlepší "Jedenáctka týdne" trenéry SCM, na konci měsíce pak All stars měsíce a Nejlepší hráč měsíce, který převezme věcnou cenu a další odměnou mu bude absolvování tréninku s "A" týmem.

Je to další krok, jak chceme propojit mládež s dospělými a věříme, že touto cestou budeme motivovat  naše mladé hráče k ještě lepším výkonům a hlavně k usilovnější práci. Prostě chceme ukázat našim mladým nadějím správnou cestu. Věříme, že se tato anketa ujme a budeme velice rádi, pokud se do ní zapojí i fanoušci, kteří budou na utkáních našich dorosteneckých týmů a napíší nám, koho by rádi viděli mezi vyvolenými. O nominaci hráčů do "Jedenáctky týdne" rozhodují trenéři SCM, v "All stars měsíce" budou hráči, kteří se nejčastěji umístili v "Jedenáctce týdne" a "Hráčem měsíce" bude hráč, který byl nejvícekrát v "Jedenáctce týdne".

Kamil Tobiáš 

Hlavní trenér SCM

 

Jedenáctka týdne:

Počinek Jan (U18) - Janura Adam (U16), Pánek Miroslav (U17), Pajer Jan ( U18), Fišer David (U19) - Lhoták Martin (U17), Jansa Luboš (U19), Praveček Ondřej (U17), Kotrč Jan (U16) - Hájek Tadeáš (U19), Kubovský Jakub (U18)