Generální partnerZaječická hořká

Přehled utkání dorostu 19.5. – 26.5.

u18-u19-1.JPG

TJ Jiskra Domažlice – FCT U16 3:1 (1:0)

Branka FCT: 63.Mazur

Sestava FCT: Počinek(46.Kolář) – Kupka, Veliký, Pánek, Lhoták – Přibyl – Pajer(46.Luňáček), Nevrkla – Smažík(56.Činčura), Mazur, Koblasa (56.Madar)

Milan Borový: V Domažlicích jsme bohužel hned v úvodu inkasovali, byť na to byli hráči upozorňováni, aby si na úvod utkání dali pozor. Poločas se tak dohrál za stavu 1:0. Druhý poločas jsme byli daleko aktivnější, ale po chybě přišel druhý gól domácích. Prostřídali jsme a výsledkem bylo snížení stavu na 2:1. V tu chvíli jsme měli obrovský tlak, šance, ale bohužel jsme je nevyužili a z našeho tlaku přišel rychlý brejk domácích a jejich třetí branka. To nás opět přibrzdilo a do konce zápasu jsme již s výsledkem nedokázali nic udělat, byť za druhý poločas patří týmu pochvala. Škoda prohry.

 

FCT U16 – TJ Jiskra Třeboň 10:0 (6:0)

Branky FCT: 3.,11., 32.Pajer, 20.,43.,72.Mazur,15.Nevrkla,53.Počinek,70.Přibyl,89.Kupka

Sestava FCT: Kolář – Lhoták, Veliký, Pánek, Koblasa – Přibyl – Kupka, Pajer(46.Počinek), Nevrkla, Janura – Mazur

Milan Borový: K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a výsledkem byla vysoká výhra. Vím, že Třeboň v této kategorii má problémy, ale vůbec tím nechci snižovat výkon kluků. Hráli výborně, krásné góly i akce, po kterých padly. Výborný výkon všech, včetně Honzy Pajera, který měl za sebou již zápas za U18 a pomohl nám. Prosadil se i Honza Počinek, náhradní brankář. Nebylo to žádné zesměšnění soupeře, prostě si jen Pajer potřeboval orazit. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Adama Janury, který hraje v kategorii žáků, i přes svou menší výšku má předpoklady být vynikajícím fotbalistou. Měl jsem z něj radost. Ale samozřejmě pochvala patří celému týmu. Patří jim velké DĚKUJI!!!!

 

Petřín Plzeň U17 – FCT U17  2:4 (2:2)

Branky FCT: 9. Kubovský, 44. Boucník, 47. Škrleta, 81. Pajer

Sestava FCT: Lukeš – Luňáček, Fišer, Madar, Weinzettel – Činčura(86.Jůn), Boucník – Šupák(67.Pajer), Praveček(46.Přibyl), Škrleta – Kubovský(89.Pánek)

Zbyněk Jaroš: Musím zase pochválit kluky za poctivou práci, velmi těžké utkání zvládli hlavně v hlavě velmi dobře. Zase jsme měnili herní plán, potom rozestavení, o poločase jsme se všichni shodli že jdeme za vítězstvím stylem buď a nebo a povedlo se. Takže super a velká pochvala pro všechny hráče.

 

Senco Doubravka – FCT U17 1:5 (0:1)

Branky FCT: 1.Kubovský, 47.Praveček, 57.Madar, 65. a 90.Škrleta 

Sestava FCT: Lukeš – Luňáček, Madar(68.Pánek), Fišer, Weinzettel(65.Pajer) – Boucník, Činčura – Šupák(61.Přibyl), Praveček, Škrleta – Kubovský

Zbyněk Jaroš: Jsem rád, že jsme zvládli utkání, které bývá ošidné. Hra nebyla úplně ideální, v kombinaci jsme měli svoje problémy, ale ve druhém poločase se to zlepšilo a přidali jsme rozhodující branky.