Generální partnerYanfeng

FC MAS Táborsko děkuje partnerům za podporu a spolupráci

img-5030.jpg

Tábor - Nejen sportovní úsek klubu FC MAS Táborsko, ale i ten marketinkový v zimní pauze nezahálel. Před jarní části sezony prodloužil spolupráci s největšími partnery. S firmou Yanfeng Czechia Automitive Interior Systems se sídlem v Plané nad Lužnicí jde již o třetí rok spolupráce. 
 Velkým hráčem v našem klubu je i firma ASTON - služby v ekologii s.r.o., která klub podporuje dlouhá léta a je spojena s bývalým majitelem klubu Jiřím Smržem.

  Dalším tahounem našeho týmu je partnerská společnost CB AUTO, která zajišťuje vozový park klubu. Všichni partneři už měli svá loga na dresech A týmu v podzimní části a velkou měrou se podílí v bojích o záchranu ve FNL i na jaře 2021.
Novou posilou pro jarní část sezóny je partner Hladký Barvy Milevsko. Logo této společnosti je vidět na rukávech dresů A týmu. I tohoto partnerství si velmi vážíme, protože dodává barvy na lajnování hřišť na stadionu v Kvapilově ulici a v Yanfeng Sportovním centru mládeže Soukeník.

Základem každého týmu je obrana a zde můžeme děkovat, že nás dlouhodobě podporují města Tábor a Sezimovo Ústí a Jihočeský kraj

 

Děkujeme, bez věrných partnerů by to nešlo.