Generální partnerZaječická hořká

29.kolo Fortuna divize sk.A FC MAS Táborsko B - MFK Dobříš 3:4 pp

img-1107.JPG

Domácí fotbalisté za sebou v Soukeníku chtěli nechat nepříznivou bilanci z jara, kdy ještě nevyhráli v řádné hrací době. A začali více než dobře. Nejprve je do vedení poslal Leoš Vozihnoj, načež na něj navázal kapitán Michal Kubec. Táborsko vedlo o dvě branky, nicméně nadějný náskok neudrželo dlouho. O pět minut později stihl snížit Maryška a vrátil Dobříš zpět do hry.

Dvougólový náskok Jihočechům vrátil v 57. minutě Radosta. Pak se hrálo bez inkasování na obou stranách, jenže jen do poslední desetiminutovky. Ta byla z táborského pohledu velmi nešťastná. Nejenže Junek svůj tým přiblížil na dosah, ale exligista Dort následně i vyrovnal a vidina zisku tří bodů byla pryč. Šlo se tedy do penalt, v nichž Dobříš dokonala obrat kompletně a ze Soukeníků si odvezla dva body. 

Hodnocení Kamila Tobiáše: „Utkání se mi hodnotí hodně špatně. Herně jsme ho zvládli. Zápasu jsme dominovali, v celém jeho průběhu jsme byli lepší. Bohužel za stavu 3:1 jsme nedokázali dohrát posledních deset minut. Dostali jsme dva góly po chybách a nesmyslných věcech. Asi to ale patří k té nezkušenosti, kterou náš mančaft má. Je to obrovská škoda. Dnes jsme měli, když ne 3:1, tak alespoň 3:2 vyhrát.“ 

FC MAS Táborsko B - MFK Dobříš 3:3 (2:1), penalty 1:3

Branky: 22. Vozihnoj, 27. Kubec, 57. Radosta - 33. Maryška, 81. Junek, 89. Dort.

Rozhodčí: Kvaček - Braun, Eibl. Delegát: Macháček.

ŽK: 2:2 (Bouchal, Klusák).

Diváci: 95.

Táborsko B: Novák - Větrovský, Kmeťo, Bouchal (46. Rytíř), Mikuláštík (60. Vaňo) - Schramhauser, Bryanta (70. Mischnik), Kubec (80. Štefl), Radosta, Klusák - Vozihnoj.

Zdroj: Jihočeský fotbal.