Generální partnerZaječická hořká

16.kolo divize sk.A FCT B – SK Klatovy 1:2

dsc-0747.jpg

Béčko Táborska vyšlo v prvním jarním střetnutí divize naprázdno s Klatovy. Už se pomalu schylovalo k remíze, když Západočeši vsítili jedenáct minut před koncem vítězný gól. 

Na Soukeníku se představily třetí Klatovy a hned v 5. minutě potrestaly hrubou chybu domácí obrany, když zaváhal i brankář Němeček, kterému prošel míč trestuhodně mezi nohama. Táborští se ze šoku rychle oklepali a pět minut na to po ose Berešík, Kubec a Bryanta bylo na tři doteky srovnáno. Ve 26. minutě trefil domácí Berešík, jeden ze tří pendlů, z trestného kopu břevno. Druhý poločas kopíroval ten první. Rozhodčí nepochopitelně pískali na domácí mužstvo standardní situace a po jedné z nich padl rozhodující gól. V 79. minutě z přímého kopu, zřejmě po ofsajdu, dostali Táborští druhou branku, na níž už nestačili odpovědět.

Hodnocení Petra Koláře:

 „Velkým zklamáním je opět výkon rozhodčích ve druhém poločase. Učíme hrát mladé kluky dospělý fotbal, ale tyto zápasy jim ubírají chuť a ideály o fotbale.“

FC MAS Táborsko B – SK Klatovy 1898 1:2 (1:1)

Branky: 10. Bryanta – 5. Bálek, 79. Jůda.

Rozhodčí: Lafek – Cichra, Babka. Delegát: Kabyl.

ŽK: 1:2 (Berešík – Pavlovič, Kotrba).

Diváků: 120.

Táborsko B: Němeček – Mikuláštík, Laszák, Kmeťo, Radosta (86. Kavka) – Schramhauser, Berešík (65. Bouchal) – Vandas, Bryanta (86. Vaňo), Postřihač – Kubec. Trenér Kamil Tobiáš. 

Zdroj: Jihočeský fotbal.