Generální partnerYanfeng

B tým FCT získal v derby první body

fct-sezimovo-usti.jpg

V sousedském derby mezi Sokolem Sezimovo Ústí a FC MAS Tábrsko B byli úspěšnější hosté. Vyhráli 1:2. Mužská rezerva Táborska i nadále zůstává v krajském přeboru poslední. V sobotu 26. 9. ji čeká těžký duel v Olešníku.

Sokol Sezimovo Ústí - FC MAS Táborsko B 1:2 (1:1)
Góly: 34. Pavelka - 30. Škrábek (vlastní), 79. Hájek

Sestava FCT: Cízler – Balogh (67. Činčura), Jelen (46. Škrleta), Mácha, Mikuláštík (83. Smutný) – Zeman (71. Švejda), Matyáš Brabec, Větrovský, Kubovský – Římánek, Toutou (46, Hájek)

Rozhodčí: Lovětínský – Vican, Kollmann
ŽK: Škarda, Holub, Bouška – Jelen, Mikuláštík, Švejda
Diváci: 220

Hodnocení trenéra FCT „B“ Miroslava Jelena:
„V derby na Sokole jsme získali první mistrovské body. Měli jsme problémy poskládat sestavu, ale to samé řešil soupeř. Tomu odpovídala i samotná hra plná nepřesností. V první půli jsme se na krátkou dobu ujali vedení po centru Větrovského a chybě brankáře domácích. Soupeř vzápětí vyrovnal, když chyboval i náš brankář, který nedosáhl na rohový kop. Do druhé půle jsme na hřiště poslali dva dorostence, kteří zápas rozhodli. Míč po křídle zatáhl Škrleta, předložil ho Hájkovi, který míč uklidil kolem gólmana na 1:2. Ten samý hráč měl ještě jednu vyloženou šanci 10 minut před koncem, ale neproměnil ji. Soupeř hrozil pouze z rohových kopů a standardních situací. Jsme rádi, že jsme si hubené vítězství pohlídali.“