Generální partnerZaječická hořká

27.kolo Fortuna divize sk.A TJ Přeštice - FCT B 2:0

img-1145.JPG

Jestliže si Přeštice nemohly v tomto utkání na něco stěžovat, byl by to vstup do utkání, ve kterém přivítaly táborský B-tým ve velkém stylu. V 10. minutě jihočeskou síťku poprvé rozvlnil Martin Suchý po standardní situaci. Netrvalo to vůbec dlouho a jeden z hostujících obránců nepřesně rozehrál. Toho domácí opět využili nejlépe, jak mohli. Lukáš Mudra nabídnutou příležitostí neopovrhl a zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Skóre už se před odchodem do kabin neměnilo, a tak zůstávalo z pohledu jihočeského celku nepříznivé 0:2.

 

Do druhé půle Táborsko vstoupilo s cílem zkusit smazat dvougólovou ztrátu. Nicméně k tomu nepomohli ani jediní dva náhradníci, které mohl trenér Kamil Tobiáš poslat do pole. Přeštice náskok udržely a do tabulky zapsaly vždy cenné tři body.

 

„Herně jsme neodehráli vůbec špatné utkání. Hlavně ve druhé půli jsme měli velmi dobré střely, které měly skončit gólem, bohužel ale tyhle situace neumíme dotáhnout do zdárného finále,“ posteskl si po zápase táborský kouč Kamil Tobiáš. Mužstvo přišlo i o teoretickou naději a po roce se vrací do krajského přeboru. Podle propozic mají sestupovat poslední tři družstva.

 

TJ Přeštice – FC MAS Táborsko B 2:0 (2:0)

Branky: 10. Suchý, 12. Mudra.

Rozhodčí: Talpáš - Hányš, Volf.

Delegát: Rauch.

ŽK: 3:0.

Diváci: 89.

Sestava FCT B: doplníme později.

 

 

Zdroj : Jihočeský fotbal.