Generální partnerZaječická hořká

Slovo ředitele FCT Josefa Holuba k fanouškům.

josef-holub-autor-david-peltan-mafra.jpg

Vážení fanoušci FCT,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za podporu v domácím zápase s Jihlavou, kde jsme vybojovali bod. Současně Vám velmi děkuji i za podporu ve Vlašimi, kde se Vás sešla celá řada příznivců a mohli jsme společně oslavit 3 důležité body z venkovního zápasu.

Jsem rád, že po delší odmlce způsobené zraněním či školními povinnostmi mohl do zápasu nastoupit Lukáš Pfeifer, který zařídil první branku utkání. Dále mě potěšil první start ve F: NL našeho odchovance Patrika Schramhausera (18 let), který odehrál svou vítěznou premiéru v důležitém utkání.

O víkendu je reprezentační pauza, ale nevěšte hlavu. Můžete navštívit domácí utkání B-týmu, proti prvnímu celku Admiře Praha. Náš B-tým se pokusí získat první jarní body. Výkop zápasu je v 10:15 na Kvapilce. Hned po skončení tohoto zápasu následují zápasy dorosteneckých kategorií, které již taky rozehrály jarní část.

Kdo pozorně sleduje novinky z klubu, mohl zaznamenat, že tribuna jde do finiše a na zápas s Třincem bude již v provozu. Jsem pyšný na všechny, kdo se podíleli na výstavbě a přidali ruku k dílu. Pohled z tribuny na hřiště je nádherný a fanoušek to jistě ocení.

Náš dívčí oddíl 20.3. navštívil utkání Ligy mistrů žen. Všechny dámy z našeho klubu si užily atmosféru v Edenu. Snad za pár let budeme moci sledovat odchovance FCT i na této úrovni. Nicméně dívky se nemusí bát a mohou se nadále hlásit a rozšířit rodinu FCT.

Poslední velký úspěch, který se podařil v minulých dnech, je podepsaní spolupráce s významným partnerem CB Auto, který zajišťuje nyní vozový park FC MAS Táborsko.