Generální partnerZaječická hořká

Preview Vítkovice.

img-2038.JPG

V pondělí 4. března od 17 hod. se A tým FC MAS Táborsko představí na půdě Městského fotbalového stadionu proti MFK Vítkovice. Táborsko se na cestu do Vítkovic vydá v den zápasu. K utkání budou připraveni všichni hráči. Jedinou výjimkou je Vojtěch Šandera, který se postupně zapojuje do tréninku po operaci kolena.  

Na domácí půdě v podzimní části F: NL jsme Vítkovice porazili 4:2. V utkání se prosadili Vandas, Frýdek, Musiol a Pilík.

Utkání bude zajímavé pro Zbyňka Musiola, který Vítkovicemi prošel.

Sestavy z posledního vzájemného utkání:

FC MAS Táborsko: Toma – Klusák, Navrátil, Ngimbi, Šandera – Pfeifer, Kučera, Pilík(89.Zárybnický), Frýdek(84.Berešík),Valenta(25.Musiol) – Vandas. Trenér Kamil Tobiáš.

MFK Vítkovice: Šustr – Cverma, Holiš(62.Bzirský), Hýbl, Mikula – Pašek, Vasiljev, Motyčka, Celba (78.Cverna) – Macej(69.Mrázek), Mišinský. Trenér Jiří Balcárek.

Změny v hráčském kádru Vítkovic:

Odchody: Igor Súkenník – vypršení smlouvy, Tomáš Mrázek – dohoda o ukončení smlouvy, Matěj Hýbl – ukončení hostování, Martin Macej – ukončení hostování, Tomáš Netolička – odchod na hostování (Slovácko), Ondřej Cverna – ukončení smlouvy, Ondřej Moučka – odchod na zkoušku (Petřkovice)

Příchody: Michal Surzyn – hostování (Olomouc), Jiří Miker – hostování (Hradec Králové), Ondřej Chvěja – hostování (Baník Ostrava), Jiří Januška – hostování (Příbram), Filip Kaloč – hostování (Baník Ostrava)

Petr Mikolanda o pondělním soupeři:
„Vítkovice jsou jednoznačným favoritem v tomto utkání. Na podzim dokázaly vyhrát všechny domácí utkání, až na poslední utkání se Znojmem. V tabulce jsou o osm bodů výše než Táborsko. V zimě Vítkovice posílily na všech postech. Jedeme tam s pokorou a velkou pracovitostí a očekáváním. Chceme přivézt nějaké body, ale víme, že domácí jsou velice silným soupeřem. První jarní kolo bývá velice ošidné, protože to už nejsou přípravné zápasy, ale hraje se o body do tabulky. To co bylo v přípravných zápasech, již v tuto chvíli nerozhoduje a rozhodne se v zítřejších devadesáti minutách.“

Pondělní duel bude řídit trio rozhodčích:  Lerch Ondřej - Lakomý Lukáš, Mojžíš Jakub. Delegáti: Hojsík Petr, Zavadil Zdeněk.