Generální partnerYanfeng

Táborsko zdolalo silnou Viktorii Plzni B 3:2

plzen-taborsko-letni-liga-2-3.jpg

FC Viktoria Plzeň B – FC MAS Táborsko 2:3 (1:1)
Branky: 41. Hezoučký, 60. Pecháček – 32. Dybala, 62. Tolno, 87. Tolno
ŽK: 42. Staněk (Plzeň), 50. Hezoučký (Plzeň)

FC Viktoria Plzeň B: Staněk – Hranáč, Kaša, Gabriel, Halász – Pešek, Alvir, Káčer – Ekpai, Krátký, Hezoučký:
Náhradníci: Edelman – Ruda, Strmiska, Koželuh, Fišer, Pecháček, Václavík, Kodýdek, Řezáč

FC MAS Táborsko: Pecháček – Jáša (46. Almeida), Brabec (85. Navrátil), Dybala (85. Penc), Icha (46. Tolno) – Pavlík (55. Majka), Schramhauser (66. Boula), Horodník (60. Kučera), Janošík – Petr (80. Vandas), Provazník (60. Musiol).

Hodnocení trenéra FCT Miloslava Brožka:
„Jeli jsme do Plzně vyhrát, ale měli jsme respekt ze silného soupeře. Nasadili jsme na úvod mladší sestavu, hráče z béčka a dorostu jako Icha, Brabec, Pavlík. Proti nim hráli borci s ligovými zkušenostmi jako Staněk nebo Ekpai. Jsem rád, že jsme se s takovým soupeřem mohli konfrontovat. Hráči to zvládli výborně. Soupeř byl možná více na míči, my jsme hráli dobře z bloku, byli jsme nebezpeční. Předvedli jsme týmový výkon, organizovaný. Šli jsme do vedení po trestném kopou Horodníka, který trefil tyč a Dybala míč dorazil do sítě. Minutu před poločasem z trestného kopu vyrovnal Hezoučký.
 Ve druhém poločas jsme byli směrem dopředu ještě nebezpečnější, předvedli jsme několik přečíslení. Plzeň jednou míč vykopávala z čáry, další šance jsme neproměnili. Prohrávali jsme 2:1. Zápas jsme nakonec otočili díky dvěma brankám Tolna, který mohl skórovat klidně čtyřikrát. Sílu Plzně jsme v utkání eliminovali a přestříleli. Je to pro nás cenné vítězství.“