Generální partnerYanfeng

Fotbalový turnaj "O pohár starosty města" v Soběslavi

size4-15637570956065-173-dsc-0117.jpg

Turnaj v Soběslavi posloužil jako zápas pro A-tým, ale také se ve finále poprvé představil B-tým vedený pod taktovkou trenéra Karla Musila.

Utkání v pravé poledne odstartoval A-tým proti diviznímu Havlíčkovu Brodu. V dresu Táborska se poprvé objevili testování zahraniční hráči Tolno, Condé, Berttoleti či Falcon. "Fans FCT" mohli zaznamenat i navrátilce Jiřího Smetanu, který se uvedl golem roku z 30 metrů. Další branky v prvním poločase přidali ještě stopeři Navrátil, Penc, Zbyněk Musiol a testovaný Tolno, který stihl vstřelit celkem 4 branky.
Výsledek 9:0 za 70 minut musel potěšit všechny přítomné.

Sestava FCT:

Zadražil - Rydval (Almeida), Navrátil, Penc, Smetana (Havrda) - Vozihnoj, Kučera (Schramhauser), Conde (Diarra), Novák - Musiol (Falcon), Tolno (Thiago)

 

Ve finálovém utkání s domácí Soběslaví první půle naskytla pouze branku domácích z "ofsajdu", který nestihl zaznamenat pomezní. Jinak hra neměla žádné tempo. Po důrazné domluvě a vystřídání hráčů nabídl srovnání FCT v podobě střelce Tolna. Z následné rozehrávky faulující Vaněk vytěžil z minima maximum a strhl vedení na stranu domácích. Další šance v rozkouskované hře už nepřibyli, tak se domácí mohli radovat z vítězství v turnaji.

Sestava FCT:

Dutko - Větrovský, Mácha, Laszák, Radosta - Postřihač, Munhoz, Diarra, Bouchal - Vandas, Radosta