Generální partnerZaječická hořká

2.PU 1.SC Znojmo - FCT 1:4 (1:1)

img-3806.JPG

Druhé přípravné utkání čekalo Táborsko v rámci zimní Tipsport ligy. Tentokrát nás v Líšni čekal tradiční druholigový soupeř Znojmo a my jsme zopakovali výsledek ze středy, tj.výhra 4:1. Pojďme se krátce ohlédnout za utkáním.

Zhruba dvě třetiny poločasu byla hra velmi vyrovnaná. První velká příležitost přišla až ve 34.minutě, kdy přízemní centr Proška našel Musiola, který vypálil jen do boční sítě. O pár minut později se ovšem z branky radoval Čermák, který našel odražený míč a po individuální akci přes dva protihráče zakončil k levé tyči – 0:1. Bohužel radost Táborska netrvala dlouho. Rozhodčí Dubravský pískl ve 43. minutě proti Táborsku pokutový kop, ke kterému se postavil Teplý. Bez problému svoji ránu umístil k levé tyči – 1:1.

Do druhého poločasu šlo Táborsko se třemi změnami v sestavě. Za to Znojmo vyměnilo celou jedenáctku. Ze série rohových kopů v úvodu poločasu jsme nic nevytěžili, ale to  nás nemuselo mrzet. Následovala Kučerova střela, ale míč mířil vysoko nad branku. Ve festivalu spálených šancí pokračoval Vozihnoj. V 71. minutě se prosadil Pfeifer, který si míč potáhl středem a vypálil přízemní střelu na kterou byl Atanackovič krátký – 1:2. O pár minut později se prosadil Hasil, kterému míč přesně naservíroval Berešík – 1:3. Znojmo se sice nadechlo k pár útočným akcím, ale míč za záda Němečka nedostali. Němeček, který tu je na testu, se předvedl ve velmi dobrém světle. V 84. minutě přidal poslední branku Klusák. Zhruba z 25 metrů napřáhl a jeho rána se zastavila až v Atanackovičově síti – 1:4. V posledních minutách se již nic neudálo a utkání jsme dovedli do vítězného konce 1:4.

Příští utkání nás čeká hned zítra. V neděli 13.1 od 10:30 se představíme opět v Brněnské skupině Tipsport ligy proti slovenské Nitře. .   

Hodnocení trenéra FCT Petra Mikolandy:
„Opakuji se. Za prvé jsem rád, že se nikdo nezranil. Protože tady bylo spoustu osobních soubojů. Za druhé, že jsme opět vyhráli výsledkem 1:4. Máme skóre 8:2 po dvou zápasech. Za třetí, kluci velmi dobře absorbují tu zátěž. Ale stále je to jen příprava. Nesmí být nikdo zraněný. Je tu vidět jedna věc výrazně. Kluci zachovávají to co po nich chceme v defenzivě a jsou dobří. I ta nadstavba do ofenzivy. Což máme radost. Všichni se jeví velice dobře, pracují a chtějí se zlepšovat. Tohle je šance jak se zlepšit jako tým a udržet druhou ligu v Táboře.“

1.SC Znojmo – FCT 1:4 (1:1)

Branky: 44.Teplý(pen) - 41.Čermák, 71.Pfeifer, 77.Hasil, 84.Klusák – 44. Teplý

Rozhodčí: Dubravský – Caletka, Lakomý

SC Znojmo FK: Buček – Cheredea, Cihlář, Ordoš, Moravec, Andrejić, Helísek, Lacko, Marciuš (c), Teplý, Dramé Náhradníci: Atanackoć – Krčík, Avdić, Štrombach, Kučera, Mičola, Malár, Mudra, Hlůže, Martínek, Beganović,

 

FC MAS Táborsko: Němeček – Kodad(55.Březina), Navrátil, Hasil, Kučera(60.Kučera), Čermák, Traore(45.Pfeifer), Prošek(45.Frýdek), Musiol(65.Klusák), Schramhauser(45.Vozihnoj), Šandera.