Generální partnerZaječická hořká

7.kolo F:NL FCT – MFK Chrudim 0:1

img-5010.JPG

Bohužel na domácí půdě jsme opět zůstali bez bodu. Všechny tři body si odvezl hostující celek z Chrudimi, který se prosadil z pokutového kopu. Pojďme se společně ohlédnout za domácím utkáním.

První šanci Táborska zahodil Kopřiva, když ve vápně  nezpracoval dobře míč.  Táborsko mělo herní převahu, ale nedokázalo z ní vytěžit vedoucí branku. Od dvacáté minuty se začínají herně projevovat i hosté. O úvodní branku se postarala Chrudim, když sudí Královec nařídil penaltu. Hostující Krčál penaltu z přehledem proměnil, když míč poslal na opačnou stranu branky než šel Toma – 0:1. O chvilku později mohl vyrovnat Pfeifer. Po sérii přihrávek a šťastném odrazu se řítil sám na Mrázka, ale míč poslal vedle branky. Na tribuně to jen zahučelo. Další šanci předvedl Šípek. Z boku vystřelil na Tomu, který skvěle zasáhl a míč poslal do zámezí. První poločas výsledkově lépe zvládli hosté. 

Do druhého poločasu již nenastoupil Kopřiva, kterého nahradila nová akvizice do zálohy Pouček. Pěknou kombinaci předvedli domácí, ale ta skončila jen čistým odstavením Pfeifera Krčálem od míče.  Hosté se nebojí vyrazit do útoku, ale několik jejich akcí přerušil ofsajd. K ojedinělému přímému ohrožení Mrázkovy branky se dostal Vandas. Po zmatkách ve vápně zkusil vystřelit, avšak jeho pokus po zemi Mrázek zneškodnil. V závěru druhého poločasu hra přitvrdila a Královec musel vytáhnout žlutou kartu na obou stranách. Závěrečný tlak domácí nepředvedli a tak Chrudimští stále bránili jednobrankový náskok. Těsně před koncem zápasu mohli přidat další branku, ale jeden z domácích obránců míč vykopnul na brankové čáře a zachránil táborské naděje. Z následného protiútoku však bezzubé Táborsko nic nevymyslelo a sudí Královec ukončil zápas. Všechny body tím pádem putovaly do Chrudimi.

Táborsko v dalším kole zavítá po reprezentační pauze v neděli 16. září do Brna. Výkop utkání je stanoven na 18:00.

Hodnocení trenéra FCT Kamila Tobiáše:
„Ztratili jsme doma zbytečně body. Nastoupili jsme poměrně slušně. Hra vypadala dle toho co jsme si v kabině řekli. Postupně se nám to začalo ale hroutit. Nevím proč. Kolem 15. minuty jsme začali dělat zbytečné chyby. Poté jsme inkasovali z penalty. Do poločasu jsme měli dvě-tři šance na vyrovnání, ale bohužel v koncovce jsme se opět trápili a v druhém poločase jsme s tím nedokázali nic udělat. V repre pauze přátelské utkání hrát nebudeme, ale někteří kluci půjdou posílit divizní B tým.“

 

FC MAS Táborsko – MFK Chrudim 0:1 (0:1)

Branky: 30. Krčál (pen.)

Karty: 65. Ngimbi, 89. Navrátil – 47. Krčál, 59. Kopecký, 77. Froněk, 90. Mrázek

Rozhodčí: Královec – Kubec, Pečenka

Diváci: 812 

FC MAS Táborsko: Toma – Šandera, Navrátil, Ngimbi, Klusák – Ch. Frýdek, Kopřiva, M. Kučera – Pfeifer, Vandas (75. P. Pilík), Musiol (60. Ndiaye). 
Náhradníci: Zárybnický, Ndiaye, P. Pilík, Berešík, Březina. 

MFK Chrudim: Mrázek – Drahoš, Krčál, Mastík, Kesner – Kopecký (71. Rybička), Langr, Sixta (67. Dostálek), Sulík – Froněk, Šípek. 
Náhradníci: Zíma – Hlavsa, Krištof, Dostálek, Stránský, Rybička, Vašulín.