Generální partnerYanfeng

Unavené Táborsko podlehlo Bohemians B 0:2

bohe-fct-letniliga-0-2.jpg

Další utkání Letní ligy hrané na táborské Svépomoci v Bydlinského ulici domácím barvám FC MAS Táborsko nevyšlo. Na jednoduchou hru „klokaních“ mladíků protizbraň Táborští nenašli. Hosté šli brzy do vedení a na obrat neměli domácí síly. Tým Bohemians 1905 B si odvezl vítězství.
Už ve středu hraje Táborsko od 17.00 hod. další duel proti Benešovu v Mladé Vožici.

 

FC MAS Táborsko – Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)

Branky: 3. Novák, 48. Ugwu


ŽK: 79. Provazník (TAB)

 

FC MAS Táborsko: Zadražil – Alves (61. Jáša), Navrátil, Penc, Janošík (46. Icha) – Boula (46. Studnička), Kučera – Říha (52. Majka), Vandas (72. Provazník), Tolno (46. Kubovský) – Musiol.

Bohemians 1905 B: Kouba – Vala D., Dostál F., Vala P., Václavík – Begič (83. Seniv), Buneš – Nátr (56. Hlinák), Novák (39. Šumilov), Ogiomade – Peričevič (46. Ugwu).

 

Hodnocení trenéra FCT Miloslava Brožka: „Hlavním faktorem naší prohry bylo, že jsme zkrátka na víc neměli. Netěší mě hra, ani výsledek, ale na hráče se nemohu zlobit, vydali se z posledních sil, kterých už mají velmi málo. Mrzí mě, že jsme na táborském tradičním stadionu nepředvedli divákům lepší výkon, ale objektivně jsme na to opravdu neměli. Chyběly nám lehkost, pohyb. Zápasů je hodně, mám obavy o zranění hráčů, a tak přemýšlím, jak turnaj dohrát.“