Generální partnerYanfeng

FC MAS Táborsko ukončil první blok přípravy

foto-prvni-blok.jpg

FC MAS Táborsko ukončil první blok přípravy

Táborsko – A tým FC MAS Táborsko se aktivně připravuje na jarní část FNL. Tým má za sebou první blok zimní přípravy. Ten byl charakterizován selekcí a výběrem testovaných hráčů. Tým odehrál tři zápasy v Tipsport lize v pokaždé jiném složení, ale přesto tým působil organizovaně a bojovně. „V tomto období jsme zhlédli a vyhodnotili hráče, kteří nám mají pomoci,“ uvedl ředitel klubu Josef Holub. V Tipsport lize Táborsko prohrálo se Spartou B (1:3) a remizovalo s Duklou Praha (3:3) a Hradcem Králové 1:1. „Ve všech zápasem jsme měli dobré pasáže a šance na to zápasy vyhrát, ale v tomto období nejsou výsledky důležité.“ podotkl ředitel.

 V prvních týdnech ledna se v Táborsku protočila řada hráčů. Na testech uspěli například hráči Pinc, Holiš, Liepa, R. Nielsen, Morales.I ostatní hráči ukázali svůj potenciál, ale s týmem dále nepokračují: Fernandez, Brito, Minkevics, Pavlík (nejedná se o našeho odchovance Jana Pavlíka), B. Nielsen, Zezula, KaderTouré.  „V posilování hodláme pokračovat. Nyní víme, které posty přesně hledáme, aby nám hráči zapadli do mozaiky,“ míní Josef Holub. Na hostování odešel do Karlových Varů Matěj Brabec, který se zde připojí k Mikuláši Jášovi. Klub zřejmě opustí i Emanuel Tolno, o jehož služby je zájem v první lize.

 K pohybu v kádru patří i odchody. V týmu se připravovalo téměř 30 hráčů a nyní budeme pokračovat asi s 25. „Do konce měsíce pak bude jasné, kolik hráčů v kádru necháme, abychom byli co nejsilnější,“ dodal ředitel.

V pondělí 18. ledna bude mít trenér Miloslav Brožek k dispozici tento kádr: Zadražil, Pecháček, Slávik – Almeida, Morales, Efouba, Penc, Navrátil, Holiš, Havrda, Janošík – Vozihnoj,Icha, Schramhauser, Liepa, Boula, Plachý, Majka, Zeronik – Čapek, Pinc. Jak zdůraznil trenér, kádr nemá konečnou podobu. V úterý se připojí Dybala, v pátek Větrovský, Provazník pokračuje v rekonvalescenci. Ruben Nielsen a Modou Ndiaye přiletí v týdnu.