Generální partnerYanfeng

28.kolo F:NL FC MAS Táborsko – FK Pardubice 3:3

img-09722.JPG

Osmadvacáté mistrovské utkání jsme sehráli na domácím stadionu proti neoblíbeným Pardubicím. Z velmi důležitého utkání vzhledem k záchraně jsme vytěžili bod za remízu. Pojďme se společně ohlédnout za domácím utkáním.

Domácí se nestihli ani rozkoukat a Pardubice šly do vedení již ve 2. minutě, když se po úvodním rohovém kopu prosadil Fousek – 0:1. O pár minut později hosté opět zahrávali standardní situaci a tentokrát ji zužitkoval Petráň – 0:2. Hororovou dvacetiminutovku pro domácí dokončil pardubický Šejvl, když míč protlačil do Šimanovy branky – 0:3. Táborsko, ale zbraně nesložilo a Letáčka poprvé překonal Čermák, který v 27. minutě snížil – 1:3. Standardní situace v dnešním utkání měly hlavní slovo. Po jedné z nich se hlavou ve 32.minutě prosadil obránce Táborska Hasil a snížil na rozdíl jediné branky – 2:3.

Domácí celek měl v úvodu druhého poločasu převahu, ale před pardubickou brankou nedokázal vymyslet nic nebezpečného. Březina rozehrával přímý kop, ale jeho tvrdá střela bohužel minula tři tyče. V 70. minutě utkání ale bylo srovnáno. Po jednoduché akci se do zakončení dostal Musiol, který se nemýlil a prostřelil Letáčka – 3:3. V závěru utkání se sice Táborsko snažilo vymyslet jak překonat obranu Pardubic včetně brankáře, ale bohužel marně. Utkání skončilo za stavu 3:3 a oba celky si připisují bod do tabulky F:NL.

Táborsko se ve 29. kole představí na Kvapilce proti celku FK Baník Sokolov v sobotu 18. května již od 15 hodin a klub přichystal pro fanoušky odměnu v podobě volného vstupu na utkání.

Hodnocení trenéra FCT Karla Musila:
„Dnešní utkání je pro nás ztrátou. Bohužel jsme měli velmi špatný vstup do utkání. To nám sebralo další body. Před klukama na druhou stranu musím smeknout, že utkání nezabalili a bojovali až do poslední chvíle. Věřil jsem, že to dnes otočíme, když jsem dali první branku a do konce poločasu snížili na 2:3. Ty začátky utkání si nedokážu vysvětlit od začátku sezóny. Už včera na tréninku jsem tým upozorňoval, že se mi to zdá od nich moc pohodové a že to může být i zrádné o čemž jsme se dnes přesvědčili. Je škoda, že ve finální fázi některých šancí nám chyběl klid při zakončení, což nakonec utkání rozhodlo.“

FC MAS Táborsko – FK Pardubice 3:3 (2:3)

Branky: 27.Čermák, 32.Hasil, 70.Musiol – 2.Fousek, 9.Petráň, 22.Šejvl

Karty: 57.Lee, 63.Solil 

Rozhodčí: K.Hrubeš – Z.Dobrovolný, J.Váňa

Diváci: 627

FC MAS Táborsko: Šiman – Navrátil(C), Hasil, Kučera, Valenta – Musiol, Pfeifer(58.Pilík), Březina, Šandera – Čermák, Kopřiva(79.Frýdek). 
Náhradníci: Zadražil – Ngimbi, Zárybnický, Pilík, Vandas, Schramhauser, Frýdek.

FK Pardubice: Letáček – Prosek, Toml, Piroch, Čelůstka – Šejvl(46.Mužík), Solil – Lee(58.Černý), Jeřábek(C), Fousek – Petráň(77.Tischler). 
Náhradníci: Šmíd – Zukal, Tischler, Černý, Mužík, Sokol, Huf.