Generální partnerYanfeng

O prohře s Duklou rozhodla nedůslednost po autovém vhazování

foto-fct-dukla-podzim-2021.jpg

O prohře s Duklou rozhodla nedůslednost po autovém vhazování

Tábor – Druhou domácí porážku ve F:NL utrpěl A tým FC MAS Táborsko. Po Zbrojovce Brno si tři body z Kvapilky odvezla Dukla Praha. O výsledku rozhodla poměrně banální situace těsně před přestávkou. Táborsko vhazovalo aut, tři domácí hráči měli míč tzv. na krok, ale naopak Faleye tři hráče obešel tím, že si je prohodil, míč šel před bránu, kde se ho obraně nepodařilo odvrátit a střelec Kozel už si věděl rady – 0:1- „Byla to nešťastná situace, Dukla šla vlastně ve dvou na šest našich hráčů. Byl to gól zadarmo, zbytečný. Jsem totiž přesvědčen, že to byl remízový zápas. My jsme možná měli lepší držení míče, ale Dukla je velmi silná, hrála zkušeně, když se a do vedení, tak zápas rozkouskovala, chodila si pro fauly,“ míní trenér domácích Miloslav Brožek.
Ten přiznal, že Táborsko si moc šancí na skórování nevytvořilo. Výjimkou byla už 2. minuta, kdy se mohl na penaltě prosadit Matoušek. „Pak už jsme měli spíše pološance, dostat se do vyložených příležitostí bylo velmi těžké. Můžeme litovat některých nadějných centrů, kdy naši hráči mohli lépe hlavičkovat. Dukla byla produktivnější, ze dvou šancí jednu proměnila,“ uvedl Miloslav Brožek.
Druhý poločas začal v době, kdy už se spustil liják. Na trávníku stála voda, Táborsko vstoupilo do druhé půle aktivně, ale kombinace vázly, dlouhé nákopy k úspěchu nevedly.
O další body se Táborsko pokusí v neděli 29. srpna dopoledne proti Spartě B v Praze.  

FC MAS Táborsko – Dukla Praha 0:1 (0:1)
Branka: 44. Kozel

FC MAS Táborsko: Pecháček – Almeida, Navrátil, Holiš, Tusjak – Vozihnoj (70. Kopečný), Icha (85. Drozd), Boula, Plachý (60. Rafa) – Matoušek, Provazník (60. Tijani).

FK Dukla Praha: F. Rada – Barac, Piroch, Kulhánek, Ruml – J. Peterka, Cienciala (64. D. Souček), David Kozel (66. Kozma), S. Faleye (46. Šebrle) – Buchvaldek (86. Kim), Fábry.

Rozhodčí: Vojkovský – Pochylý, Dohnálek
ŽK: 56. Holiš, 78. Almeida – 33. Faleye, 75. Barac, 84. Buchvaldek, 90+2. Šebrle

Diváci: 990