Generální partnerZaječická hořká

A tým: Táborsko vyráží k poslednímu zápasu do Hradce Králové.

img-0968.JPG

Třicáté mistrovské utkání jarní části FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY absolvuje FC MAS Táborsko na půdě Všesportovního stadionu v Hradci Králové a půjde o rozhodující utkání zda druhá liga se bude hrát na jihu Čech i příští sezónu..

Vzájemné zápasy

Mistrovské utkání na domácí půdě skončilo na podzim prohrou 0:1 kdy se prosadil hned ve druhé minutě jediný střelec utkání Zorvan.

Střelci a sestavy z posledního vzájemného utkání

Branky: 2. Martan

FC MAS Táborsko: Toma – Klusák (90. Zárybnický), Navrátil (C), Ngimbi, Šandera – M. Kučera (89. Pfeifer), P. Pilík, Kopřiva (75. Musiol), Vandas – Ndiaye, Valenta. 
Náhradníci: Zadražil – Hasil, Zárybnický, Musiol, Pfeifer, Berešík.

FC Hradec Králové: Ottmar (C) – Finěk, Trávníček, Plašil, M. Černý – Vlkanova (79. Zorvan), Janoušek, Kropáček (63. Hynek), Martinec, Durdević (91. Miker) – Martan. 
Náhradníci: Stejskal – Urma, Zorvan, Miker, Kvída, Hynek, Jukl.

Statistiky soupeře

Hradec na jaře odehrálo 14 utkání (5-6-3) se skóre 14:8. Nejlepším střelcem Hradce je Adam Vlkanova se sedmi trefami. Brankář Radim Ottmar udržel 13x čisté konto. Nejpilnějším sběratelem žlutých karet je Otto Urma a Jakub Martinec – 6. Hradci aktuálně patří 4. místo v tabulce F:NL s 50 body a již nemá šanci se probojovat na třetí příčku zajišťující baráž o první ligu.

Karetní ohrožení a absence v dresu Táborska.

Sedm žlutých karet obdrželi a jsou v ohrožení David Březina s Jakubem Navrátilem. Tři karty již obdržel Pavel Pilík. Hráči budou k utkání nominováni dle aktuálního zdravotního stavu.

Sobotní zápas odřídí trojice rozhodčích: Klíma Tomáš - Paták Jan, Hájek Kamil. Delegátem utkání je Kubíček Jaroslav.  Výkop je stanoven na sobotu 25.května od 15:00 na Všesportovním stadionu v Hradci Králové.