Generální partnerYanfeng

26.kolo F:NL FCT – FK Ústí nad Labem 2:3

img-04821.JPG

Šestadvacáté mistrovské utkání jsme sehráli na Kvapilce proti celku z Ústí nad Labem. Z velmi důležitého utkání vzhledem k záchraně jsme bohužel, ale odešli ze hřiště s prázdnou. Pojďme se společně ohlédnout za domácím utkáním.

Úvod zápasu patřil Ústí, ale Táborsko se oklepalo a začalo Ústeckým zatápět před jejich pokutovým územím. Domácí měli tři-čtyři střelecké pokusy, které skončili buď v rukavicích Tvrdoně či mimo jeho tři tyče. Ústí toho v prvním poločase také moc nepředvedlo a poločas skončil výsledkem 0:0.

V druhém poločase se diváci dočkali i branek. Tu úvodní vstřelil v 51. minutě Musiol kdy si po rohovém kopu našel míč a poslal ho za Tvrdoně – 1:0. Ústí reagovalo hned dvojitým střídáním a na hře to bylo znát. V 61. minutě se do té doby ojedinělé šance hostů gólově  prosazuje čerstvý hráč Procházka a bylo srovnáno – 1:1. To hosty nakoplo a v 63. minutě přidali druhou branku po nepřehledné situaci před Šimanem. Střelcem byl tentokrát Strada -1:2. Domácím se přestalo dařit a otěže utkání pomalu, ale jistě přebíralo Ústí nad Labem. V 78. minutě po rohovém kopu se prosadil tečovaným míčem opět Procházka a skóre navýšil již na 1:3. Domácí se snažili dostat k brance soupeře, ale bohužel marně. To změnila až v 93. minutě poslední akce Táborska ze které se střelecky prosadil opět Musiol – 2:3. Rozhodčí Zelinka však po rozehrávce ukončil zápas a tak tři body putovali do Ústí nad Labem.

Táborsko se ve 27. kole představí na trávníku Znojma ve středu 8. května od 17 hodin.

Hodnocení trenéra FCT Karla Musila:
„Dnes rozhodnul první poločas. Je veliká škoda, že jsme nedokázali vstřelit z těch šancí co jsme měli aspoň jednu branku. Ve druhém poločase jsme sice šli do vedení, ale Ústí vystřídalo a vstřelilo dvě slepené branky, kterými zápas otočili. To si myslím, že bylo pro nás smrtící jelikož to s mančaftem psychicky otřeslo a pak jsme se už těžko dostávali do hry. V nastaveném čase ještě snížil Musiol, ale to už nic neznamenalo. Ve středu musí ve Znojmě jednoznačně bodovat za tři body. Uděláme proto všechno.

FC MAS Táborsko – FK Ústí nad Labem 2:3 (0:0)

Branky: 51.Musiol, 90+3.Musiol – 63.Procházka, 66.Strada, 78.Procházka

Karty: 3. Pilík, 40. Kučera – 41. Bílek, 49. BraK, 62. Janso

Rozhodčí: Zelinka – Paták, Vodrážka

Diváci: 680

FC MAS Táborsko: Šiman – Šandera, Březina, Navrátil (C)(46.Klusák), Hasil – Kučera, Valenta(72.Gebert) – Čermák, Pilík(78.Vandas), Pfeifer – Musiol. 
Náhradníci: Zadražil – Ngimbi, Klusák, Vandas, Berešík, Kopřiva, Gebert.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Janso, Brak, Pimpara(C), Krátký(58.Procházka), Bílek – Miskovič(58.Richter), Prošek, Strada, Valenta – Matějka(85.Šup).
Náhradníci: Lindr – Procházka, Richter, Dvořák, Šimeček, Šup, Nágl.