Výsledkový servis FCT: B tým, dorost, žáci

Přinášíme kompletní výsledkový servis od mužské rezervy až po žákovská družstva za víkend 2. a 3. dubna 2022.

KP mužů: Týn nad Vltavou – FC MAS Táborsko B 1:0 (1:0)

Branka: 5. Stoklasa

Sestava FCT: Lukeš - Větrovský, Voneš, Chotovinský, Koblasa - Ott, Trantýr, Kabeš, Zeman (85. Marcolla) - Kubovský, Škrleta (64. Pajer).

Hodnocení trenéra Miroslav Jelena: „Před zápasem jsme si říkali, že kdo dá první gól, bude skoro jistě vítězem, a to se i potvrdilo. Domácí se dostali po naší chybě do vedení již v páté minutě a od té doby bránili výsledek. Na hřišti leželo několik centimetrů sněhu a pro nás bylo těžké se prosadit, přesto jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti, ale bohužel bez gólového efektu. Kluky musím pochválit, že se i za těchto podmínek snažili hrát fotbal.“

(dorost) FC MAS Táborsko U19 - Bohemians Praha 1905 2:2 (1:1)
Branky: 14. Svatek , 76.Praveček – 24. Damašek, 90. Doležal

Sestava FCT: Dzérve - Kupka, Hornát, Pánek, Mareš - Mejta (85. Mára) - Šplíchal (84. Fulei), Kotrč (90. Michálek), Švec, Praveček - Svatek

Hodnocení trenéra Lukáše Pfeifera. „Na domácí půdě jsme hostili asi nejvíce ambiciózního soupeře z této soutěže. Kluci byli zdravě motivovaní a už od začátku zápasu bylo vidět, že dnes opravdu chtějí jít pro body. Byli jsme silní v osobních soubojích a nebáli jsme se hrát. Ve 14. minutě potvrdil svoji aktuální formu Svatek a prostřelil hostujícího brankáře. V prvním poločase jsme dělali zbytečně mnoho standartních situací a z jedné jsme také inkasovali. I přesto jsme byli celých 45 minut aktivní směrem dopředu a hrozili z brejkových situací. Ve druhém poločase se hrál aktivní fotbal z obou stran a v 76. minutě se krásně po odraženém míči trefil Praveček. Bohužel jsme v posledních minutách dostali gól z centrovaného míče. Za dnešní výkon si kluci zaslouží pochvalu. Takhle bychom se chtěli prezentovat každý zápas.“

FC MAS Táborsko U17 - Bohemians Praha 1905 3:7 (2:2)
Branky: 8. Heřman, 21. Fuka, 70. Školka - 19. Bui, 28. Breinl, 52. Kraček, 55. Lopatář, 57. Bárta pen., 63. Bui, 75. Vokrouhlík

Sestava FCT: Veselý – Matoušek J. (65. Dufek), Žukov, Packa, Kollárik – Matoušek F. (13. Dvořák), Gráf, Fuka (75. Breit) – Fejtl (46. Soukup), Virt, Heřman (46. Školka).

Hodnocení trenéra Dominika Smutného: „V prvním poločase se hrál atraktivní vyrovnaný fotbal ve velkém tempu, kde byli vidět šance na obou stranách. Vyzdvihl bych zejména krásnou individuální akci Heřmana, která skončila gólem. Bohužel to samé se nedá říct o druhém poločasu. Po 10 minutách a našich hrubých individuálních chybách jsme v 57 minutě prohrávali 2:5. Od té doby už měl soupeř navrch a přehrával nás velkou individuální kvalitou i dobrým týmovým výkonem. Štve mě, že dobrý a odmakaný první poločas jsme celý zahodili našimi hrubkami a slibně rozehraný zápas se silným soupeřem skončil takovým výsledkem.“

SK Slavia Vejprnice – FC MAS Táborsko U18 1:2 (0:0)
Branky: 52. Šteffel – 47. Matoušek F. , 56.Tilinger

Sestava FCT: Mrzena – Matoušek J., Žukov, Michálek, Merxbauer - Mára (60. Školka), Matoušek F., Tilinger - Fulei, Hamr (87. Jíra), Breit (72. Němeček)

Hodnocení trenéra Romana Slabého: „Za velice chladného počasí jsme zavítali k utkání do západočeských Vejprnic. I když domácí okupují chvost tabulky, věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, což se potvrdilo. V prvním poločase jsme, kromě pár střel, které skončily mimo branku, nepředvedli vůbec nic. Na malé umělce jsme hráli bez pohybu a bez nápadu, což nahrávalo domácím, kteří se jednoduchými nákopy za obranu dostávali do šancí, které však nedokázali proměnit, neboť nás podržel dobře chytající brankář Mrzena. Po důrazné poločasové domluvě přišlo na hřiště jiné mužstvo. Hned v úvodu šel sám na branku Fulei, který bohužel nedal, ale ještě stačil vybojovat míč, který předložil Filipovi Matouškovi, který věděl kam s ním - 0:1. Bohužel naše radost netrvala dlouho. Po nedorozumění šli domácí do brejku, který zakončili střelou na zadní tyč - 1:1. Naštěstí jsme si vedení vzali brzy zpět. Trestný kop zahrál precizně Tilinger - 1:2. Další šance jsme bohužel již nedokázali využít a tak jsem rád za vydřené vítězství a důležité 3 body.“

SK Slavia Vejprnice – FC MAS Táborsko U16 0:8 (0:4)
Branky: 7. Školka, 26. Fical, 28. Pokorný, 43. Liška, 49. Fical, 54. Fical, 60. Liška, 76. Staněk.
Sestava FCT: Veselý – Veřtát, Jansa, Školka, Rejda – Pokorný, Staněk, Fríd – Breit (46. Javůrek), Fical, Liška.

Hodnocení trenéra: „Po celou dobu utkání jsme měli herní převahu a tvořili si jednu příležitost za druhou. Kluci byli aktivní a soupeře nenechali hrát. V 7 minutě jsme šli po rohovém kopu do vedení 1:0. Do poločasu jsme vstřelili další 3 branky. Soupeř v prvním poločase pohrozil dvakrát po našich individuálních chybách, ale gólman Veselý udržel čisté konto. Druhá polovina se nesla ve stejném duchu a skončila stejným poměrem. Celkové skóre 0:8, i když příležitostí bylo mnohem více. Rád bych vyzdvihl kolektivní výkon a chuť hrát po celou dobu utkání. I za rozhodnutého stavu jsme se stále tlačili do soupeřovy branky. Nebáli jsme se kombinovat a s míčem hráli rychle. V utkání bylo vidět hodně povedených křídelních akcí. Také určitě stojí za zmínku výkon Lišky, který si připsal 5 asistencí a 2 góly, v podstatě byl u všeho důležitého.“

(žáci) FC MAS Táborsko U13 – Football Talent Academy Praha 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Branky FCT: Kubů, Neufus.

Sestava FCT: Vokrouhlický – Dohnal, Welzl, Erfaňuk, Kočí, Vaněček, Vach, Kašpar, Musil, Kabíček, Soural, Vesecký, Kubů, Neufus

Hodnocení trenér Karla Musila: „Oboustranně kvalitní utkání, řada fotbalových akcí a momentů. V naší hře byl určitý posun v obou fázích.“

FC MAS Táborsko U12 – Football Talent Academy Praha 9:6 (2:3, 3:3, 4:0)
Branky FCT: 2 Sedláček, 2 Pražák, 2 Volek, Šístek, Loužecký, Čech

Sestava FCT: Pecka – Perger, Líkař, Sedláček, Květoň, Pražák, Šístek, Volek, Loužecký, Čech.

Hodnocení trenéra Richarda Floriána: „Do utkání s výborně hrajícím soupeřem, který svou takticky vyspělou hrou opírající se o velice kvalitní, kreativní a přímočaré individuální herní výkony svých hráčů patří mezi špičku v našem ligovém prostředí, jsme vstoupili velice rozpačitě. Po drtivém nástupu soupeře jsme již v páté minutě prohrávali 2:0. Nicméně jsme se z tohoto dokázali rychle oklepat a po zlepšení našeho napadání soupeřovi rozehrávky se nám podařilo utkání herně vyrovnat. Do 70. minuty jsme sice neustále dorovnávali soupeřův náskok ve skóre, ale a chuť bojovat o vítězství až dokonce byla odměněna a poslední minuty utkání zaslouženě patřili našemu týmu. Za celý náš realizační tým musím velice ocenit houževnatost a nasazení všech našich hráčů, kteří zase dokázali, že když ze sebe vydáme veškerý svůj potenciál a spolupracujeme jako jeden tým, tak jsme schopni předvádět skvělý fotbal.“

1. Dukla 23 37:23 44
2. Vyškov 23 39:27 42
3. Táborsko 23 34:21 38
4. SK Sigma Olomouc B 23 32:34 36
5. Chrudim 23 38:35 34
6. Líšeň 23 28:27 33
7. Sparta B 23 42:38 32
8. Příbram 23 24:30 32