4. česká liga žen (15. kolo)
TJ Spartak Kaplice – FCT Ženy 2:1 (1:1)
Branky FCT: 24. Pavlína Hrobská.
Sestava FCT: Barbora Majerová - Barbora Horáková, Kateřina Dvořáková, Tereza Nováková, Anna Veřtátová, Tereza Marešová, Sára Tichá, Pavlína Kubů, Barbora Makovcová, Aneta Tichá, Veronika Pěchová. Náhradnice: Pavlína Hrobská, Michaela Sýkorová, Veronika Čechová, Nela Mašková.
Hodnocení trenérky Lenky Marešové: „Do zápasu jsme vstoupily velice špatně a nechaly jsme soupeřky dostat se do tří gólových šancí. V brance nás podržela výborná Bára Majerová. Když jsme se dostaly do hry, tak ve 24. minutě jsme daly krásný gól, a to Pavlína Hrobská. Za 10 minut jsme měly gólovou šanci po individuální akci Michaely Sýkorové. Bohužel napálila míč do gólmanky. Když už jsme si mysleli, že půjdeme do kabin s vedením, tak ve 45. minutě jsme špatně rozehrály od brány a soupeřky trestaly. Druhý poločas jsme měly převahu, ale bohužel jsme neměly štěstí. Zato soupeřky v 83. minutě to štěstí měly a zakončily. Musíme se oklepat z prohry. Teď nás zase čeká volný víkend, což je fakt hrozné rozlosování, ale bohužel nic s tím neuděláme. Za 14 dní hrajeme konečně doma a doufám, že budeme bodovat.“