2. česká liga dorostu U19
FC Táborsko Akademie U19 – FK Meteor Praha 2:3 (1:2)
Branky: 29. Jak. Hájek, 76. V. Zeman.
Sestava FCT: Lhoták – Lachout, Hájek Jak., Toula, Vavřinec – Kášek, Voneš, Zeman V. (86. Sobotka) – Porubský, Kos, Kunt.
Hodnocení trenéra Kamila Tobiáše: „Další utkání, které jsme nezvládli ani herně ani výsledkově. Dali jsme si tři vlastní góly a to nás neskutečně sráží. Bohužel naše situace není dobrá, ale dostali jsme se do ní sami a tak se z ní musíme sami dostat ven.“

3. česká liga dorostu U19
SŠ Plzeň - FC Táborsko Akademie U18 4:0 (1:0)
Sestava FCT: Vokrouhlecký – Dvořák, Hájek, Rejlek (75. Spáčil), Matyš – Běloch, Janda, Novotný – Chemerys (66. Šafrata), Vach, Maruška.
Hodnocení trenéra Lukáše Zemana: „První půlhodinu hry jsme byli lepším týmem. Byli jsme aktivní, měli jsme herní převahu a soupeře jsme k ničemu nepustili. Potom ale dostaneme gól ze standardní situace, kdy opět nezodpovědně bráníme hráče soupeře v našem vápně. Plzeň se po této brance dostala na koně a nás to naopak srazilo.“
2. česká liga dorostu U17
FC Táborsko Akademie U17 – FK Meteor Praha 0:2 (0:1)
Sestava FCT: Tomášů – Kyzour (65. Svěchota), Musil, Welzl, Knotek (76. Votruba) – Tichý, Vaněček (46. Kočí), Podzimek – Beníček, Krejčí, Vesecký.
Hodnocení trenéra Pavla Regáska: „Dnešní utkání nám vůbec nesedlo. Nedokázali jsme se srovnat se soupeřovo taktikou „nakopávaných míčů“ a sami jsme opět selhali ve finální fázi hry. Po zisku míče jsme dnes neměli tu správnou rychlost a nedokázali jsme soupeře dostat pod tlak. V samotném zakončení nám chyběla razance a hlavně přesnost. Soupeř byl silnější v soubojových situacích. Dnes to od nás bylo velmi málo a i proto jsme odešli ze hřiště jako poražení. Meteor nám ze tří šancí dokázal vstřelit dvě branky a ukázal nám tak jeho gólovou efektivitu. Nezbývá nám dnes nic jiného než popřát soupeři k zisku všech třech bodů.“

3. česká liga dorostu U17
SŠ Plzeň - FC Táborsko Akademie U16 4:2 (1:1)
Branky: Choutka, Křivánek.
Sestava FCT: Švadlena – Choutka, Mašek, Šístek, Němeček – Rozmuš, Brožek, Kazda – Křivánek, Hrazánek, Čech. Střídali: Spáčil, Šafrata, Pražák, Zeman.
Hodnocení trenéra Romana Slabého: „Do utkání jsme vstoupili aktivněji než domácí. Během úvodních pěti minut jsme měli dvě brankové příležitosti, bohužel bez efektu. Přesto jsme se díky Choutkovi dostali do vedení. Naše radost však netrvala dlouho. Po „silvestrovské chybě“ domácí srovnali do prázdné branky na 1:1. I přesto, že jsme měli více ze hry, tak se nám do poločasu výsledek nepodařilo otočit. O přestávce jsme si řekli, co bychom chtěli hrát, bohužel to zůstalo v kabině. Domácí nám po našich hrubých chybách během deseti minut odskočili na rozdíl dvou branek. Po přeskupení řad se nám podařilo po pěkném centru a hlavičce Křivánka snížit na rozdíl jedné branky. V tento moment jsme na hřišti působili lepším dojmem. Bohužel jsme nebyli schopní dát branku ani z těch nejvyloženějších šancí. A tak přišel trest, kdy jsme z ojedinělé akce domácích dokázali udělat penaltu, kterou domácí nepohrdli a uzavřeli na konečných 4:2.“
