Branky: 2. T. Drchal, 60. Nešický, 89. Kubovský.
ŽK: Schramhauser – Němeček, Šimoník, Böhm.
Rozhodčí: Raplík – Papežík, Vykopal.
Diváci: 365.
FC Táborsko B: F. Matoušek – Šplíchal, Brabec, Kopřova, Schindler, Schramhauser (86. Špaček), Kopáček, Drchal (77. Praveček), Nešický, Novák, Koulousias (70. Kubovský).
SK Dynamo České Budějovice B: Valenta – Pařízek, Němeček, Šimoník (46. Böhm), Malecha, Polanský (64. Gantogtokh), Zíka, Hák, Mašek (46. Faltus), Novák, Prášek (74. Bečvář).
Rezervní tým Táborska pokračuje ve skvělých výkonech. Tým vedený trenérem Lukášem Zemanem dokázal opět vyhrát, když doma na Svépomoci vyhrál v jihočeském derby nad béčkem Dynama České Budějovice jednoznačně 3:0. Střelecky se prosadili Tomáš Drchal, Aleš Nešický a Jakub Kubovský.

Béčko Táborska vstoupilo do jihočeského derby proti rezervě Dynama ČB skvěle a hned ve 2. minutě vedlo 1:0, když do vápna z levé strany odcentroval Novák a na zadní tyči jeho pas skvěle zakončil Tomáš Drchal. Dynamo mohlo srovnat o deset minut později. Ve velké šanci byl Hák, skvěle ho ale vychytal Filip Matoušek. V dalších minutách první půle byli aktivnější domácí a i když hosté v závěru první půle srovnali herně krok, odcházelo se do kabin za stavu 1:0 pro Táborsko.

Ke třem bodům pak domácí celek nasměroval v 60. minutě Aleš Nešický, který si velmi dobře zaběhl za obranu a ranou z levé strany na vzdálenější tyč zvýšil na 2:0. V 76. minutě pak hostujícímu brankáři pomohla branková konstrukce, avšak třetího gólu se domácí přeci jen dočkali, když v 89. minutě po rychlém protiútoku zvýšil povedenou ranou na 3:0 Jakub Kubovský. Táborsko tak v jihočeském derby jednoznačně zvítězilo nad budějovickým Dynamem a v tabulce si upevnilo sedmou příčku.

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana:

„Kluci zaslouží za dnešní výhru obrovskou pochvalu. Byla na nich vidět touha zvítězit. Makali jako tým, měli obrovské nasazení, v naší hře byla bojovnost a agresivita. Navíc jako jeden celek předvedli fotbalově skvělé akce. Takto by měl vypadat každý zápas. Dneska opravdu před kluky smekám, protože lidi, kteří dnes na zápas dorazili, se museli bavit. Tým dal do zápasu dnes všechno a vítězství 3:0 je naprosto zasloužené.“