Rozhodčí: Fencl – Doubrava, Kříž.
Diváci: 251.
FC Táborsko B: Kerl – Šplíchal, Brabec, Kopřiva, Schindler, Schramhauser (15. Javorek), Kopáček (46. Špaček), Kubovský (70. Drchal), Nešický, Novák (46. Praveček), Mach (90. Koulousias).
FK Motorlet Praha: Dvořák – Lukášek, Rataj, Alexandr, Žížala (67. Stoch), Šulc (60. Konopásek), Amobi, Jurčišin (67. Walter), Candela, Kodr, Hroník (82. Tompte).
B-tým Táborska zůstává na jaře neporažený. Svěřenci trenéra Lukáše Zemana v zápase proti pražskému Motorletu sice od 81. minuty vedli díky brance Aleše Nešického, avšak v poslední minutě hry inkasovali gól na 1:1 a berou nakonec pouze bod.

Na jaře neporažené Táborsko v domácím zápase změřilo síly s Motorletem, který chtěl navázat na dvě výhry z posledních dvou zápasů ČFL. Na Svépomoci se hrál od úvodních minut vyrovnaný fotbal, který příliš zajímavých šancí nepřinášel. Byli to spíše hosté, kdo více držel balon a častěji se hrálo na polovině Táborska.

Přesto první zajímavý střelecký pokus zápasu zaznamenali domácí, když z dobré pozice napřáhl Petr Javorek a gólman Dvořák měl co dělat, aby míč vyrazil. Pět minut před koncem poločasu mohl hosty do vedení poslat Jan Šulc, po jeho nenápadné střele ale Kerlovi pomohlo břevno.

V úvodu druhého poločasu se do brejkové situace dostal Šplíchal, který se řítil sám na brankáře Dvořáka. Gólman Motorletu mu ale dobře zmenšil střelecký úhel a Šplíchal svou velkou šanci nevyužil. Deset minut před koncem zápasu se domácí přiblížili k třem bodům, když se ve střelecké pozici nejlépe zorientoval Aleš Nešický, na jeho střelu byl gólman hostů krátký – 1:0!

Jihočeši ale zápas do vítězného konce nedotáhli. V poslední minutě hry hosté z Prahy přeci jen míč dotlačili díky Okechukwu Amobimu do brány a z Tábora si tak odvezli bod za remízu 1:1.

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana:

„První poločas nebyl z naší strany dobrý. Nebyli jsme aktivní, prohrávali jsme osobní souboje a o poločase jsme tak udělali nějaké změny. Znovu jsme si řekli, jak chceme hrát. Je pak obrovská škoda, že když dáme gól v 80. minutě, tak si necháme dát vyrovnávací gól. Tenhle zápas jsme měli vyhrát a měli jsme mít tři body. Je to ohromná škoda, nechat si dát takto dvě minuty před koncem gól.“