Branky: 55. a 65. Vrba, 31. Doubek – 83. a 84. Kubovský, 61. Nešický.
Rozhodčí: Coufal – Hoch, Melničuk.
Diváci: 100.
FC Viktoria Plzeň B: Daněk – Fišer, Ejedegba, Deml (77. Alili), Doubek, Planeta (69. Krůta), Vacek, Novák, Vrba, Bello (69. Kodýdek), Lörincz.
FC Táborsko B: Kerl – Vysušil, Brabec, Sojka, Tusjak (76. Škrleta) – Schramhauser, Javorek (73. Špaček), Šplíchal – Nešický, M. Novák (46. Kalousek), J. Matoušek (66. Kubovský).
B-tým Táborska uhrál další velmi dobrý výsledek. Jihočeši v rámci 19. kola ČFL remízovali v Plzni s béčkem tamní Viktorie, když dokázali díky dvěma gólům Jakuba Kubovského ze závěrečné desetiminutovky srovnat z 3:1 na 3:3.

Fotbalisté Táborska po minulém víkendu, kdy vyhráli nejtěsnějším rozdílem 1:0 na Robstavem, předvedli spolu s béčkem Viktorie Plzeň v 19. kole ČFL pořádnou gólovou přestřelku. Tu odstartoval ve 31. minutě domácí Martin Doubek, který poslal béčko Plzně do vedení.

Zatímco první poločas přinesl pouze jednu branku, po změně stran se s góly doslova roztrhl pytel. V 55. minutě navýšil vedení domácího týmu nejlepší střelec rezervy Plzně Adam Vrba, který sám před Kerlem nezaváhal. Hned o šest minut později sice snížil Aleš Nešiský, avšak za další čtyři minuty to bylo již 3:1, když svůj druhý gól v zápase vstřelil Adam Vrba.

Dlouhé minuty to pak vypadalo, že domácí Viktoriáni dokráčejí k jednoznačnému vítězství, avšak Jihočeši jako již několikrát v letošní sezoně vstali doslova z mrtvých a nakonec srovnali. Ústřední postavou závěru zápasu byl střídající Jakub Kubovský, který nejprve v 83. minutě snížil na 3:2 a následně pak o minutu později dokonce srovnal na 3:3. Jihočeši závěr zápasu dohrávali o deseti, když byl v 87. minutě vyloučený Škrleta. Gól ale již neinkasovali a ze západu Čech si odvezli bod za remízu 3:3.

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana:

„V prvním poločase byla lepším týmem Plzeň. My jsme ve všem zaostávali a chyběla nám větší nabídka a odvaha na míči. Ve druhé půli se hra vyrovnala, začali jsme hrát to, co jsme chtěli. Drželi jsme nahoře balony a skvělé bylo, že to kluci ani za stavu 3:1 nevzdali a bojovali až do poslední minuty. Nakonec se nám pak podařilo vyrovnat na 3:3 a myslím, že jsme si to za ten výkon ve druhém poločase i zasloužili. Bod za remízu z hřiště Plzně určitě bereme.“