Rozhodčí: Havlík – Panský, Janíček
Diváci: 167.
FC Táborsko B: Kerl – Šplíchal (76. M. Novák), Brabec, Sojka, Vysušil – Javorek, Bláha, Varačka, Schramhauser – Dordić, Nešický.
FK Loko Vltavín: Heerkens – Fall, Čejda (57. Říha), Matějka, Hruška (90. Sefil), Tichý (73. Tošnar), Maione, V. Novák (73. Vaněk), Osmani (73. Sprinz), Tesař, Kuchař.
Jen pár minut dělilo fotbalisty B-týmu Táborska od tříbodového zisku v zápase proti Vltavínu. Tým trenéra Lukáše Zemana vedl díky brance Matouše Varačky doma na Soukeníku 1:0, pět minut před koncem zápasu ale srovnal na konečných 1:1 hostující Hruška.

Hned ve 2. minutě hry měli velkou šanci hosté, když do vápna Táborska vnikl útočník Tesař. Svou ránu ale poslal těsně vedle a skóre zápasu se tak neměnilo. Domácí fotbalisté byli především v úvodu zápasu více na balonu, avšak k ohrožení brány soupeře to nevedlo. Hrálo se především ve středu pole a až po půl hodině hry se k zakončení dostal Nešický, který ale nemířil úplně přesně a balon poslal mimo. Když se pak ani v samotném závěru poločasu v další střelecké pozici neprosadil Tesař, odcházelo se do kabin za stavu 0:0.

Start druhého poločasu patřil domácím. Ve 49. minutě se do palebné pozice dostal Bláha a jeho pokus prolétl těsně vedle levé tyče hostující brány. Po hodině hry se domácí přeci jen dočkali prvního gólu. První střelecký pokus Dordiće v 62. minutě lapil dobře brankář Heerkens, avšak o dvě minuty později již kapituloval, když se přesnou ranou k tyči prosadil Matouš Varačka. Tři body ale nakonec na jihu Čech nezůstaly. Pět minut před koncem totiž přilétl z levé strany do vápna Táborska centr, míč se odrazil k Hynku Hruškovi, který střelou mezi nohama brankáře Kerla srovnal na konečných 1:1.