Rozhodčí: Bohata - Řeháček, Šůma.
Diváci: 200.
FK Admira Praha: Keller - Herc, Fric, Venc, Čácha (80. Martinic), Lauko (63. Konejl), Douděra (63. Kunc), Zahálka, Šiler (80. Vlček), Horák (84. Jandovský), Koutecký.
FC Táborsko B: F. Matoušek - Kubovský, Brabec, Kopřiva, Škrleta - Alozie (79. Drchal), Nešický, Schramhauser, Plucar (60. Ede), Vozihnoj (60. Novák) - Svatek (83. Koulousias).
Rezervní tým Táborska 14. kole České fotbalové ligy prohrál. Na hřišti Admiry Praha nevstřelil ani gól a naopak třikrát inkasoval gól od Radka Šilera. Admira zápas vyhrála zaslouženě 3:0.

Na pražské Admiře se od úvodních minut hrál velmi zajímavý fotbal. Aktivněji začali domácí, ale kdyby v 18. minutě trefil odkrytou bránu Alozie, mohlo být vše jinak. Jihočeši ale branku nedali a naopak sami ve 26. minutě inkasovali. Po sérii střetů na hranici vápna se míč dostal napravo k Šilerovi, ten si hodil míč na levačku a následně přesně zamířil - 1:0!

Po změně stran mohl vedení Admiry navýšit Douděra, ale z malého vápna trestuhodně přestřelil. Následně mohl v 52. minutě srovnat po zblokované střele Svatka Alozie, z úhlu ale zamířil jen do boční sítě. O výsledku rozhodli domácí definitivně v 65. a 66. minutě. Po dvou povedených nábězích za obranu se trefil svým druhým a třetím gólem v zápase Radek Šiler a utkání skončilo výhrou Admiry 3:0.