ŽK: Schramhauser, Nešický - Mládek, Hucek.
Rozhodčí: Jansa - Depeš, Bednář.
Diváci: 185.
FC Táborsko B: D. Kerl - Šplíchal, Brabec, Kopřiva, Schindler – Kalousek (90. Škrleta), Sojka, Nešický – Schramhauser, Zeman (90. Vozihnoj), Svatek (88. Ede).
Sokol Hostouň: Pančev - Kosík, Křenek, Mládek, Charvát, Januška, Štětka, Klimenda (63. Zahranychnyy), Fotr A. (46. Etemike), Novák (73. Freisinger), Hucek (82. Kostka).
B-tým Táborska dosáhl mimořádného úspěchu. Tým trenéra Lukáše Zemana doma na Svépomoci zdolal vedoucí tým tabulky z Hostouně. Jihočeši po skvělém výkonu vyhráli díky brance Patrika Schramhausera 1:0.

Souboj proti Hostouni měl jasného favorita. Hostující tým totiž vládl třetiligové tabulce a bodový rozdíl mezi oběma týmy byl před zápasem propastných 24 bodů. Jihočeši ale hráli od úvodních minut velmi dobře a svého soupeře zatlačili na jeho polovině. Rozhodující okamžik přišel ve 32. minutě. Centr do vápna přiťukl na hranici velkého čtverce Svatek a Patrik Schramhauser levačkou zamířil přesně - 1:0.

Také po změně stran byl k vidění velmi vyrovnaný fotbal. Domácí fotbalisté si vytvořili celou řadu zajímavých šancí a nebezpeční byli hlavně po standardních situacích. Další gól v zápase ale již nepadl a Táborsko tak oslavilo velmi cenný zisk tří bodů proti lídrovi tabulky!

Hodnocení trenéra

Lukáš Zeman (trenér FC Silon Táborsko "B"): „Odehráli jsme výborné utkání, jak po herní, tak i po taktické stránce. Kluci zaslouží obrovskou pochvalu. Strašně důležitý tři body do tabulky. Jenom škoda, že ze šancí, které jsme si vytvořili, jsme nepřidali ještě nějaký gól, aby jsme utkání dohráli ve větším klidu.“