Branky: 8. Toula, 62. Švec, 80. Voriazidis - 44. Svatek.
ŽK: Kopáček - Šplíchal, Schramhauser, Sojka, Nešický
Rozhodčí: Lovětínský - Koranda, Hrivík.
Diváci: 241.
SK Slavia Praha B: Sirotík - Sinyan (74. Voriazidis), Hunal, Zachoval, Trédl, Hájek (46. Švec), Kopáček, Pech (46. Sy, 82. M. Pudil), Planka, Škoda (28. Pudil), Toula.
FC Táborsko B: D. Kerl - Šplíchal, Slavík, Kopřiva, Schindler - Schramhauser, Sojka, Sylla (66. M. Novák), Nešický (82. Kubovský), Zeman (66. Alozie) - Svatek (66. Ede).
Rezervní tým Táborska vyrazil v neděli do Prahy, kde se střetl s loňským účastníkem FNL - béčkem Slavie Praha. Jihočeši na svého soupeře nestačili, když prohráli 1:3. Jedinou branku Táborska zaznamenal Pavel Svatek.

Domácí béčko Slavie Praha se dostalo do vedení již na začátku 8. minuty hry, kdy sešívaní získali před vápnem Táborska balon, Škoda míč lehce posunul na pravou stranu k nohám Daniela Touly, který pohodlně otevřel skóre zápasu - 1:0. Druhý gól mohl přidat ve 37. minutě Trédl, jeho tečovanou střelu ale zastavilo břevno. Do kabin se ale nakonec odcházelo za stavu 1:1, když se pohotově uvnitř vápna prosadil Pavel Svatek.

Ve druhém poločase byli aktivnější také domácí fotbalisté a měli i šance. Gól ale vstřelili až v 62. minutě, kdy se po centru Zachovala prosadil Michal Švec - 2:1. V 80. minutě to navíc bylo již o dva góly, když domácí podobně jako při prvním gólu vybojovali míč na polovině Táborska a střídající Petros Voriazidis nedal Kerlovi šanci. Táborsko mohlo v samém závěru snížit z pokutového kopu, ten ale zneškodnil brankář Sirotník a utkání tak skončilo výhrou Slavie Praha 3:1.