Rozhodčí: Šálková – Duda, Špindlerová
Diváci: 340.
FC Písek: Lerch – Sajtl, Běloušek, Kašpar, Vokurka – Bicenc, Koreš, Dohnal (86. S. Novák), Belej (73. Štěch) – Arzberger (62. Kašpírek), Voráček (86. Pech).
FC Táborsko B: Kerl – Šplíchal, Brabec, Kopřiva, Vysušil (80. Slavík) – Schramhauser, Javorek (51. Oloko), Nešický, Zeman (80. Vozihnoj) – Svatek (70. Kubovský), M. Novák (46. Alozie).
Rezervní tým Táborska nezvládl jihočeské derby proti Písku. Tým trenéra Petra Janoty v rámci 9. kola ČFL prohrál na hřišti soupeře jednoznačně 0:3.

Jihočeské derby začaly oba celky opatrně a v úvodní čtvrthodině toho příliš k vidění nebylo. Pak ale převzali iniciativu domácí a několikrát musel zasahovat brankář Kerl. Krátký byl ale již na akci ve 22. minutě, kdy po Arzbergrově přiťuknutí se ranou z úhlu pod břevno prosadil Belej - 1:0.

Jakékoliv poločasové plány béčka Táborska vzaly za své hned ve 47. minutě. Po chybě v defenzivě se sám na brankáře hnal Bicenc, který svůj rychlý kontr proměnil v gól na 2:0. Definitivní podobu výsledku pak stanovil ve třetí minutě nastavení střídající Pech, který po pár minutách na hřišti povedenou střelou zvýšil na konečných 3:0.

Hodnocení trenéra

Petr Janota (trenér Táborska B): „Od prvních minut jihočeského derby jsme za domácími zaostávali v důrazu, pohybu a anticipaci hry. Po zásluze jsme byli potrestáni úvodním gólem. V druhém poločase jsme chtěli vše změnit, ale opět jsme brzy po chybě inkasovali podruhé. Ve zbytku zápasu jsme se nedokázali proti bojujícím domácím prosadit. V závěrečných vteřinách nastavení jsem do otevřené obrany inkasovali potřetí.“