Rozhodčí: Vít – Vojtěch, Svoboda
Diváci: 320.
FC Táborsko B: D. Kerl – Šplíchal, Brabec, Kopřiva, Vysušil – Schramhauser, Sojka, Nešický – Zeman (61. Sylla), Svatek (79. Kubovský), Kalousek (61. M. Novák).
Bohemians Praha 1905 B: Soukup – Kadlec, Petrouš (46. Doležal), Farkaš, Lehovec, Nekvasil (75. Bělaška), Těšínský (54. Müller), Damašek, Skořepa (75. Koutský), Bartek, Marhoul (54. Pluhař).
Béčko Táborska dokázalo vyhrát druhý domácí zápas v řadě. Tým trenéra Petra Janoty uspěl na domácím hřišti nad rezervou Bohemians Praha, kterou porazil 1:0. Jedinou branku zápasu zaznamenal ve druhém poločase Pavel Svatek.

Souboj dvou B-týmů začal na stadionu Svépomoc opatrně. Úvodní desetiminutovka šanci nepřinesla, ale pak jako první zahrozili hosté. Na kolmou přihrávku od Lehovce si naběhl Marhoul, který ale tváří v tvář brankáři Kerlovi neuspěl. Domácí byli postupem času mírně aktivnější a zahrávali několik standardních situací. Z nich ale nezahrozili a když se neprosadili ani po střelách Svatka a Schramhausera, odcházelo se do kabin za stavu 0:0.

Chvilku po změně stran měli domácí velkou šanci. Svatek se hezky uvolnil ve středu hřiště, následně přihrál na pravou stranu Nešickému, který ale ranou na zadní tyč trefil pouze brankovou konstrukci. Jihočeši se dočkali v 70. minutě. Sojka poslal z pravé strany do vápna Bohemians střílený přízemní centr, tam se nejlépe zorientoval Pavel Svatek, který propálil brankáře Soukupa - 1:0! Hosté se sice v závěru tlačili do útoku, avšak žádnou šanci si nevytvořili a béčko Táborska se tak dočkalo druhé výhry v sezoně.

Hodnocení trenéra

Petr Janota (trenér Táborska B): „Do zápasu lépe vstoupila Bohemka. Byla pohyblivější a lépe vyplňovala hřiště. Dostala se také do první šance, ale brankář Kerl nás podržel. Po pětadvaceti minutách jsme se dostali do zápasu a začali být lepším týmem. Nejdříve neproměnil sólový nájezd Zeman a když ve velké šanci po centru Šplíchala přestřelil ve velké šanci Kalousek, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. V druhém poločase jsme pokračovali v tlaku, ale své velké šance neproměnili Nešický a Sojka. Nakonec se prosadil ve vápně Svatek a rozhodl. V nervózním závěru jsme své vedení už udrželi a radovali se z cenného vítězství. Zápas byl těžký a musím pochválit hráče, jak zápas zvládli.“