ŽK: Dvořák, Sven Jurčišin - Schramhauser, Brabec
Rozhodčí: Orel - Švorc, Gunitš
Diváci: 74.
FK Motorlet Praha: Mihálek – Rodrigues (46. Sebastián Jurčišin), Filip, Čepelák, Dvořák, Rataj (73. Sefil), Alexandr (59. Kodr), Žížala, Šulc, Sven Jurčišin, Frizoni.
FC Táborsko B: Matoušek – Šplíchal, Brabec, Kopřiva, Vysušil – Alozie (81. Schindler), Schramhauser, Nešický – Kalousek (64. Novák), Kubovský (64. Ede), Svatek.
Rezervní tým druholigového Táborska si připsal do tabulky ČFL další bod. Jihočeši v sobotu dopoledne vyrazili do pražských Jinonic, kde uhráli bezbrankovou remízu 0:0. Tým trenéra Petra Janoty měl hned několik dobrých šancí, žádnou z nich ale proměnit nedokázal.

Souboj béčka Táborska proti Motorletu začal v pražských Jinonicích opatrně. Oba celky se soustředily na defenzivu a nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. V závěru úvodní dvacetiminutovky se do první velké šance utkání dostal hostující Kalousek, který se po povedené narážečce dostal až k Mihálkovi, jenže domácího gólmana nepřekonal.

Vzápětí měl šanci také Kubovský a ve 22. minutě byl v další palebné pozici Marek Kalousek. Jenže gól nepadl ani z jedné situace a postupně se tak začali osmělovat domácí fotbalisté. Do vyložené gólové šance se ale nedostali a když se ve 34. minutě neprosadil ani hostující Svatek, odcházelo se do kabin za stavu 0:0.

Po změně stran začali aktivněji domácí, jenže s jejich zvýšenou snahou se tak trochu vytratil fotbal a ani na jedné straně nebylo dlouhé minuty k vidění žádné nebezpečné zakončení. Trener Táborska Petr Janota se snažil hru svého týmu oživit střídáními a málem se mu to vyplatilo. Hned dvakrát se do dobrých střeleckým pozic dostal střídající Ede, jenže ani on míč do brány dopravit nedokázal a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0.

Hodnocení trenéra

Petr Janota (trenér FC Táborsko B): „Do utkání na Motorletu jsme vstoupili velmi dobře a kvalitně. Během prvního poločasu jsme si vypracovali po pěkných akcích čtyři stoprocentní příležitosti, ale bez gólové radosti. V druhém poločase náš výkon nebyl tak kvalitní a kompaktní. Pustili jsme domácí do hry, ale více než nebezpečné dlouhé auty a centry po standardních situacích si Motorlet nevypracoval. My jsme byli nebezpeční z brejků a když ani ve dvou velkých šancí jsme nenašli recept na domácího brankáře, skončil zápas bez branek. Po průběhu zápasu je bod asi málo, ale pozitivní je poprvé čisté konto a odehraný zápas bez hrubých chyb. Domácí jsme za celý zápas nepustili do žádné brankové příležitosti.“