Branky: 20. Paluska vlastní, 45. Svatek - 52. Hašek, 89. Plucar vlastní.
Rozhodčí: Lovětinský – Janíček, Kotalík.
Diváci: 280.
FC Táborsko B: Mrzena – Šplíchal, Brabec, Plucar, Schindler – Schramhauser, Kopřiva, Nešický – Kalousek (82. Vozihnoj), Svatek, M. Novák (46. Alozie).
FC Viktoria Plzeň B: Sváček – Fišer (46. Vach), Paluska, Deml (46. Nováček), Krůta (89. Doubek), Kodýdek, Hašek (79. Planeta), Vacek, Falout (85. Štauber), Vrba, Lörincz.
Fotbalisté B-týmu Táborska na vytouženou první výhru v ČFL opět nedosáhli. Tým trenéra Petra Janoty sice vedl po poločase nad rezervou Viktorie Plzeň již 2:0, avšak nakonec bral pouze bod za remízu 2:2, když druhou branku inkasoval smolně v 89. minutě hry.

B-tým Táborska ve druhém domácím zápase sezony začal proti rezervě Viktorie Plzeň dobře. Jihočechy na koně posadil ve 20. minutě hostující Jan Paluska. Ten chtěl totiž pod tlakem poslat míč hlavou zpět na svého brankáře, avšak po nedorozumění ho poslal do vlastní brány.

Před koncem poločasu navíc Táborsko své vedení navýšilo. V nastavení první půle nastaly po centru do vápna Plzně ve vápně zmatky, kterých nejlépe využil Pavel Svatek, který střelou do protipohybu brankáře Sváčka zvýšil na 2:0.

Plzeň se do zápasu vrátila hned v úvodu druhé půle. V probíhající 52. minutě přišel do vápna Táborska nadýchaný centr a hlavičkující Pavel Hašek snížil na 1:2. Domácím mohl dvoubrankový náskok v 65. minutě vrátit Svatek, jenže v gólové pozici již za překonaným brankářem trefil pouze břevno.

Když už to vypadalo, že si domácí připíšou první letošní výhru, přišel znovu gól v samém závěru zápasu. Hosté v 89. minutě během velkého tlaku zahrávali přímý kop a centr do vápna si za záda vlastního brankáře v nepřehledné situaci srazil Plucar. Domácí v nastavení ještě zkoušeli vstřelit vítězný gól, avšak Alozie v nastavení selhal a zápas tak skončil dělbou bodů za remízu 2:2.

Hodnocení trenéra

Petr Janota (trenér FC Silon Táborsko B): „Na zápas jsme byli dobře připraveni. Celý první poločas jsme dobře zahušťovali hřiště a měli velmi dobrý a rychlý přechod do útočné fáze. První gól jsme vstřelili po velmi dobré práci Svatka, kdy si Paluska vstřelil vlastní branku. I při druhé brance se Svatek dobře orientoval v pokutovém území a s přehledem skóroval. I další šance volali po brance, ale zejména Kalousek měl v zakončení i trochu smůlu. Naše obrana pracovala spolehlivě a soupeře do vážnější šance nepustila.

V druhém poločase se hosté více tlačili k našemu vápnu a bohužel naše obrana zaspala při standardní situaci a soupeř Haškem skóroval. Opět se opakoval scénář z minulých zápasů, kdy jsme neproměnili několik velkých šancí, v největší Svatek nastřelil hlavou břevno, abychom v poslední minutě propadli v obraně a Plucar si vstřelil nešťastně vlastní branku. V nastaveném čase ještě mohl skórovat Alozie, ale tváří v tvář brankaři Sváčkovi neproměnil.“