Branky: 70. a 92. Zeman, 43. Sow, 86. Brabec – 15. Kraml, 58. J. Šplíchal.
Rozhodčí: Toucha – Duda, Matyš.
Diváci: 100.
FK Robstav: Kočí – Chocholoušek, Brabec (87. Tvaroh), Kraml (63. Černý), Havel (63. Buneš), Petr, Skála (87. Rossmann), Zeman, Musa, Sow, Šulc.
FC Táborsko B: F. Matoušek – J. Šplíchal (74. M. Novák), Brabec, Slavík, Schingler (85. Vysušil) – Schramhauser, Kopřiva, Nešický – Kalousek (74. Alozie), Ede (46. Svatek), Vozihnoj.
B-tým Táborska ve 3. kole ČFL sahal po bodech, přesto nakonec prohrál 2:4. Na hřišti Robstavu Přeštice Jihočeši ještě v 70. minutě vedli 2:1, po dvou proměněných penaltách soupeře nakonec prohráli.

Třetí zápas sezony v ČFL začalo béčko Táborska na hřišti Robstabu velmi dobře, když se hned v 15. minutě dostalo do vedení díky vlastní brance Davida Kramla. Do kabin se ale přesto šlo za nerozhodného stavu, když tři minuty před přestávkou srovnal Ibrahima Sow.

Táborsko začalo lépe také druhý poločas a v 58. minutě se dostalo podruhé do vedení, střelecky se prosadil obránce Jiří Šplíchal. Pak ale již úřadovali pouze domácí fotbalisté. V 70. minutě hry nejprve srovnal z penalty Martin Zeman a následně padly ještě další dvě branky.

Poprvé do vedení se fotbalisté Robstavu dostali v 86. minutě, kdy se trefil David Brabec. Definitivní podobu výsledku pak dal svým druhým gólem z penalty Martin Zeman. Robstav Přeštice tak vyhrál nad Táborskem nakonec 4:2.

Hodnocení trenéra

Petr Janota (Trenér Táborska B): „Do zápasu jsme vstoupili aktivně a nutili jsme domácí jen k dlouhým nákopům. Vyústěním naší aktivity byla branka, kdy si dobře zahraný rohový kop Nešického srazil do vlastní branky Kraml. Přeštice otevřely hru a my měli brejkové situace, bohužel bez gólového zakončení. V největší šanci Oloko obešel i brankáře Kočího, míč už však do sítě neusměrnil. První komplikace nastala ve 43. minutě, kdy vrácený centr po trestném kopu usměrnil Sow do naší branky. Druhý poločas začal opět v naší režii a Šplíchal po krásné individuální akci skóroval. Dále jsme byli lepším mužstvem v poli, ale domácí dostala zpět do hry skrumáž, po které se pískala penalta, kterou Martin Zeman proměnil. Závěr jsme opět nezvládli. V 87. minutě nám propadl centr na zadní tyč, odkud Brabec skóroval. V nastavení se po souboji ve vápně pískala ještě jedna penalta a Martin Zeman byl opět úspěšný.“